dr. Organic

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 290 Ft

A bioaktív gránátalma bővelkedik sejtfiatalító és hidratáló össztevőkben. E fantasztikus "szupergyümölcs" antioxidáns elemei segítenek kivédeni az oxidatív sejtkárosodást, miközben Aloe Vera gélből, gránátalma- és kókusz kivonatból álló sejtregeneráló komplexuma tisztává és kiegyensúlyozottá teszi a bőrt. Javítja a sejtközi hidratációt.

Ár: 2 290 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft
papramona

2018. október 18.

Annyira jó érzés a bőrre kenve, selymes, habos, könnyű, mintha simogatna valami jó illatú, fürdés után is marad a jó érzés, nem szárít, ekcémára is nagyon szuper. :) Yamuna tusfürdők és Atoderm olajtusfürdő mellett állandó vendég a fürdőszobánkban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Babika20

2018. augusztus 15.

2000 Ft ért erős túlzásnak érzem :D az illata nekem konkrétan a buburékfújóra emlékeztet, amivel gyerekkoromban szórakoztam :D A párom viszont odavan érte...de ilyen típusú tusit szerintem töredék áron is lehet venni, azért vannak alternatívák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

magnes

2017. november 6.

Teljesen átlagos tusfürdő. Jó pont, hogy nincs benne SLS, de ilyet sokkal olcsóbban is lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 6.

Catlover

2016. június 23.

Szuper, nagyon szeretem, finom illat, sokáig elég, puha lesz a bőröm tőle, jók az összetevői, nem túl drága...mi kell még?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 23.

kobarbika

2015. október 22.

Az egyik kedvenc tusfürdőm! Bármikor ùjra venném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Az egyik kedvenc tusfürdőm! Bármikor ùjra venném!

Shuu

2015. február 24.

Elsősorban a szép összetevők miatt vettem dr organicot, és megszaglászva a választékot rögtön beleszerettem ebbe :)) kicsit túl édes, érezhetően mesterséges illata van, de nekem nagyon tetszik, azóta szüleimnek is vettem egyet hogy ha náluk vagyok is tudjam ezt használni :D normálisan habzik, talán kicsit túl híg de sok van belőle, kb másfél hónap alatt fogyott el a fele eddig. Tudom ajánlani :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 24.

balkanfan

2015. január 29.

Csomagban vettem testápolóval és egyszerűen fantasztikusnak tartom mindkét terméket - a tusfürdővel való tusolást követően nincs szükség minden esetben testápoló használatára, ami kész csoda a száraz bőröm esetében. Nagyon meg vagyok vele elégedve, aki szereti az édeskés illatot, csak ajánlani tudom ezt a tusfürdőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

Trixi

2014. augusztus 8.

Már az elején sem tetszett az illata, de a szép összetevők miatt nem foglalkoztam vele. Sajnos azonban ugyanúgy szárítja a bőröm, mint a "csúnya" tusfürdők. Elég nehezen habzik, de ez már megszokott a "natúr" termékeknél. Csak az összetevői miatt kap néhány pirospontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

missy89

2014. július 2.

A flakonba beleszagolva még tetszett az illata, aztán a zuhany alatt már kevésbé. Ja, és törölközés után elkezdett feszülni a bőröm, szóval szárít. Még szerencse, hogy ajándékba kaptam és nem én vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

sztikke

2014. július 1.

No.1 tusfürdőm eddig!!! Egyszerűen odáig vagyok az illatától, pedig nem gondoltam volna, hogy a gránátalmás termékeknek ilyen jó illata lehet :) Nagyon puha lesz tőle a bőröm, végre az első tusfürdő, amitől nem viszketek. Ráadásul elég sűrű állaga van, úgyhogy kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol