dr. Organic

Ár:   4380 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4380 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4380 Ft

Könnyen felszívódó trópusi olaj, mely hidratálja a bőr mélyebb rétegeit. Használja naponta a teljes testre vagy hetente intenzív hajkezelő kúraként. A tahiti gardénia virág kivonata egy természetes bőrlágyító, mely hidratálja a bőr felsőrétegeit, véd a külső környezeti hatásoktól. A bőrt selymesen puháváés hidratálttá teszi, kitűnően hidratálja a fejbőrt és a körmöket. Tökéletes masszázs olaj. Napozás után nyugtat, hidratál.

Ár: 4380 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft

M7ido

2015. november 3.

Ó ó ó. Egy éve vásároltam ezt a bio kókusz olajat, és minden cseppjét megérte. Tényleg multifunkciós, én legszívesebben a hajamra kentem pakolásként hajmosás előtt, és csodás csillogó puha hajat varázsolt, az amúgy szőke festett sörényemből. Néha napján a szemkörnyékemre is kentem, nem kell mondanam tökéletes munkát végzett. Arcra nem ajánlom, mert habár antibakteriális, a pórusokat eltömíti 😊
Most vettem meg a kókusz család balzsamját is, ahh. Most fogyott el az olaj, tűkön ülök hogy megvegyem újra. És újra és újra 😃 Csodaszer! 10*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate