Best of Beauty 2019

dr. Organic

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   1 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2013. május 2.

Kiszerelés:   1 kg
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bioaktív gyógykoktél.

100%-ban természetes holt-tengeri só bioaktív tengeri kivonatokkal kiegészítve, melyek erősítik az ásványi sók egészségre gyakorolt pozitív hatását.
A Holt-tenger vizének sótartalma rendkívül magas (a 30%-ot is meghaladja), ami 10-szer magasabb az óceánok sótartalmánál. Összetétele nagyon különleges: a nagy mennyiségű bróm mellett magnéziumot, káliumot, kalciumot-kloridot is tartalmaz.
Ez az értékes fürdősó a Holt-tenger áldásos hatását egyenesen a fürdőszobánkba hozza.

A Holt-tengeri ásványi sók hatása:
  • Magnézium: a stressz kezeléséhez, és a bőr nedvességtartalmának megtartásához nélkülözhetetlen. Lassítja a bőr öregedését, és megnyugtatja az idegrendszert.
  • Kalcium: hatékonyan megakadályozza a vízvisszatartást, fokozza a vérkeringést, erősíti a csontokat és a körmöket.
  • Kálium: élénkíti a testet, kiegyensúlyozza a bőr nedvesség háztartását. Intenzív edzés után feltétlenül pótolni kell ezt a létfontosságú ásványi anyagot.
  • Bróm: enyhíti az izomfeszültséget, és ellazítja az izmokat.
  • Nátrium: elengedhetetlen a nyirokrendszer folyadék egyensúlyához (ami az immunrendszer működéséhez nélkülözhetetlen).
  • Klór: elengedhetetlen a test egészséges sav-bázis egyensúlyának fenntartásához, és a sejek anyagcseréjéhez.
  • Jód: a tiroxin nevű hormon termelődéséhez szükséges, valamint a sejtanyagcseréhez is nélkülözhetetlen.

85eva

2019. április 11.

Többször használtam a télen, elégedett vagyok vele, szuper termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Többször használtam a télen, elégedett vagyok vele, szuper termék.

margareta

2013. augusztus 29.

Ma használtam először, isteni volt. Csináltam belőle egy fincsi testradírt. Egy csavaros dobozkába öntöttem a fürdősóból, adtam hozzá olívaolajat, szőlőmagolajat, citrom illóolajat és zuhanyzás közben leradíroztam vele a testem. Ha most csukott szemmel, csupán érintés alapján kellene különbséget tenni egy újszülött és az én bőröm között.... lehetetlen volna :)
Hosszú távú hatásáról még nem tudok írni, de amint lesz ezzel kapcsolatosan tapasztalatom, megírom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Emolliensek: Fucus Vesiculosus Extract

Lásd még: algakivonat.