dr. Organic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,7 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2015. január 5.

Kiszerelés:   5,7 g
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hidratáló és tápláló ajakbalzsam száraz ajkakra. Egyesíti a kókuszolaj hidratáló hatását a shea vaj és méhviasz tápláló tulajdonságaival.

Anetty

2019. április 16.

Glamour napon vettem közel fél áron. (Teljes áron szerintem nem éri meg)
Eddig jó az ápoló hatása. Tetszik, hogy van benne fényvédő. Remélem hosszú távon is beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Glamour napon vettem közel fél áron. (Teljes áron szerintem nem éri meg)

agee89

2018. december 11.

Nekem alapvetően tetszik ez az ajakápoló. Tetszik a textúrája, az illata és kellően hidratál. Azért a 4csillag, mert aláhidratálás nélkül valóban kissé zsíros érzést kölcsönöz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

azazello01

2018. február 2.

Alapvetően meg vagyok elégedve vele, de semmi extra hatást nem tapasztaltam. Az ágyam mellett van, és ha eszembe jut alvás előtt használom. Én nem érzem, hogy elmúlt volna az illata, vagy kellemetlenné vált volna, e tekintetben semmi problémám nincs vele, viszont az én ízlésemnek kissé lassan szívódik fel ezért pl. sminkelés előtti hidratálásra tökéletesen alkalmatlan... Ettől függetlenül el fogom használni, mert összességében nem rossz, de nem valószínű hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

mrsgrob

2015. január 5.

Nagyobb, vastagabb és picit nehezebb mint egy átlagos ajakbalzsam (pl a Nívea ajakbalzsam ami kb ugyanolyan mint a többi, 4.8 g ez pedig 5.7 g). Máshogy is kell kitekerni, összességében a csomagolás komolyabbnak tűnik, tetszik.
A (nem édes) kókuszillat jobban érződik mint a terméksorozat többi tagjánál, de itt sem túl erős, kellemes.
Ugyan odavagyok ennek a kókuszolajos sorozatnak a tubusos ajakszérumáért, napközben már inkább ezt használom, mert kompaktabb, nem kenem össze az ujjam használatkor és igazán kiválóan hidratál és ápol.

Update1: Levettem egy csillagot mert az íze kifejezetten nem jó. A sorozat ajakszérumánál ilyen problémám nincs. Egy másik csillagot vesztett mert az illata is eltünt teljesen pedig még alig fogyott belőle, amit érezni az olyan semmilyen enyhe gyógyszerszag.
Update2: Némi fiókban pihentetés után elővettem. Jobban érezni a kókusz illatot de emellett olyan avas gyógyszerszagot is és ugyanolyan rossz az íze. Nekem használhatatlan, ki kellett dobnom, pedig micsoda potenciál volt benne. Csillagok elvéve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 5.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.