dr. Organic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3190 Ft

Revitalizáló olajokkal és bioaktív összetevők egyedi kombinációjával finom habot képez, mélyen tisztít, helyreállít és stimulál a friss, sima, természetesen ragyogó bőrért. A marokkói argánolaj vitaminok, antioxidánsok és esszenciális zsírsavak fantasztikus forrása.

Ár: 3190 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
AKCIÓ! 2019.08.28-ig 2560 Ft

roseanne

2019. szeptember 25.

Eleinte nem voltam elégedett vele, nem éreztem, hogy tenne valamit a bőröm szépüléséért. Aztán végül rájöttem, hogy nagyon is jó barátom ő a téli hónapokban. Nekem kimondottan azért vált be, mert nem szárít. Az argánolajjal amúgy is jó viszonyban vagyok, a legtöbb olyan termék, amelyben megtalálható nekem csak segítségemre van. Amúgy féltem a benne lévő (első helyen!) aloétól, mert alapvetően allergiás szoktam lenni rá, de érdekes, hogy nem lettem az. Ha nem találok jobb krémes lemosót, maradok ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

asszembocicsoki

2019. április 4.

Hát sajnos szárít..nem mellesleg annyira illatos, hogy az érzékeny bőröm lángolt tőle.. Normál és zsíros bőrűeknek szerintem szuper wellness-élményű lemosó lehet. Pedig imádom a Dr. Organic cuccokat. Ezzel most mellélőttem. :(
Mivel egyébként jól tisztít, bőséges adag és szépek az összetevői, nincs szívem 3 csillagnál rosszabbat adni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Az afrikai kolbászfa nagy kolbász alakú termésének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a termést a népi gyógyászatban rendkívül sokféle célra használják, emiatt angol nyelvterületen gyakran fétisfának (fetish tree) nevezik. Paula Begoun szerint az összetevő sokrétű hatását egyenlőre még nem sok tanulmány támasztja alá, az azonban valószínű, hogy a kolbászfa kivonata gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonságokkal bír.