dr. Organic

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

A bioaktív Manuka méz bőrregeneráló hatóanyagai az aloe vera bőrmegújító és regeneráló tulajdonságaival harmonizálja a bőr nedvességháztartását, gyengéden eltávolítja a szennyeződéseket, miközben a hámréteg sejtstruktúráját aktivizálja. Ez a kivételes tusoló egészséges, tiszta és hibátlan állapotba hozza a bőrt. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, -illatanyagokat, -tartósítószert.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Tuborella

2016. május 17.

Az illata eleinte finom, aztán ráuntam erre a gejl szagra. A hátam és a karom pattanásos lett tőle, úgyhogy ez a tusfürdő sem tud többet, hiába kerül kétszer annyiba és hiába organikus. Szerintem túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

chyny-eve

2012. április 16.

Az illata számomra sem valami "felemelő", a méznek nem ilyen illata van, amit ennél a tusfürdőnél éreztem.... Kár, hogy egyből 2 flakonnal rendeltem a neten, de hát azt hittem, jó lesz majd...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 16.

babyface

2012. április 6.

továbbra is az illat az ami ennél a termékcsaládnál kiveri nálam a biztosítékot... :D a tusfürdő még kellemes mézesnek mondható, de nem voltam elájulva tőle...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol