dr. Organic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2016. december 28.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kókuszos ajakszérum

• Ultragazdag hidratálást nyújt az ajkaknak.
  • Táplál és véd
  • Kókusz-karamell ízzel

Doryen

2018. december 15.

Mikor rakenem,tuti, fel ora elteltevel cserepesre szarad a szam, pedig alapbol nem jellemzo ra. Sajnalom, de nem er tobbet egy Labellonal szamomra,amivel hasonlo tapasztalataim voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

DeNoirChristine

2015. október 19.

Érdekes,hogy az én ajkaimon nagyon ragacsos marad elég sokáig,viszont tényleg nagyon jól hidratál,bár találtam már ennél jobbat is. Egy 4-et mindenképpen megér.

Update: használom több,mint egy hete,de valóban látványos változás nincs :( Pedig nagy reményeket fűztem hozzá,minden negatív tulajdonsága ellenére kompromisszumot kötöttem,de nope.. Nem működünk... Sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

mrsgrob

2014. október 29.

Többmindent kipróbáltam a kókuszolajos sorozatból és mivel nagyon tetszettek, ezt is megvettem. Nem figyeltem, azt hittem sima ajakír, kicsit megijedtem amikor láttam hogy tubosos, nem szeretek belenyúlkálni az ajakápolóba.
A krémet kissé nehéz kinyomni a tubusból. Enyhén átlátszó, kemény állagú, illatát nem érzem. Icuripicuri mennyiség kell egyszerre. Az ajkon először nehéz eloszlatni, de pár pillanat alatt ahogy felmelegszik, kenhető lesz.
Csodálatosan puhít és hidratál, semmi amit eddig próbáltam nem ér a nyomába - erősen kiszáradásra hajlamosak az ajkaim. Ráadásul míg a legtöbb ajakápoló enyhén ragacsos hatást kelt, ez nem. Lefekvés előtt mindig bekenem vele a szám és kisebb adagbban szükség esetén napközben is. Imádom, soha többet nem veszek mást.

Update: még mindig kitart az első tubuska, pedig mindennap (akár többször) használom a számra és a körömágyamra (külön figyelemmel a hüvelykujjamra). Már megvettem a második adagot. A krém "keménysége" a hőmérséklettől függ. Hidegben kifejezetten nehéz kinyerni a tubusból, melegben sokkal könnyebb, óvatosabban kell nyomni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin