dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsuzska972, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 790 Ft

Regeneráló sampon bio gránátalmával. ,,Bioaktív hajterápia, mely véd és kondícionál!" A gránátalma bioaktív sejtgeneráló összetevőkben rendkívűl gazdag gyümölcs, mely természetesen magas antioxidáns tartalmával véd a szabadgyökökkel szemben. Magas hatékonyságú bioaktív kivonatokkal tökéletesen regenerálja, egészségtől ragyogóvá teszi a hajat, megóvja a káros környezeti hatásoktól! Illatanyagmentes, mesterséges színeték mentes, parabenmentes, SLS-t mentes és ártalmas tartósítószer mentes.

Ár: 2 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft

umpalumpa

2020. május 3.

Nem szárít annyira, mint a teafás és a levendulás verziója, viszont nem is tart a fejbőrömön olyan sokáig a hatása. Hamarabb kell ez után hajat mosnom, talán mert nem tisztít olyan erősen. Balzsamot vagy pakolást, illetve hajvégápoló olajat, effélét mindig használok a hajszálaimon, mert alapból sprőd, kazalszerű tud lenni, főleg hajmosás után közvetlenül.
Szeretem azért, nagyon szuper, hogy az aloe a fő tisztítő hatású összetevője. Viszonylag kiadós, főleg, hogy váltogatva használom más hajtisztítókkal. Az illata jó, a hatása megfelel. A leírásnak nem szabad hinni ilyen erősen tisztító dolgokkal ("véd és kondicionál"- mivan?). Kötelező a balzsam utána, minimum. A levendulás verzió jött be legjobban, de ha nem találok legközelebb, akkor ez is kerülhet a kosárba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 3.

Rudelf

2019. június 18.

Érdekes sampon, az első 1-2 használat még elfogadható volt, utána viszont száraz, fénytelen hajat eredményezett, bármilyen ápoló pakolás eredményét tökéletesen tönkreteszi. Sajnos 2-3 hónap használat után az összes Dr Organic samponról ugyanez a vélemény, pedig jó párral próbálkoztam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

szabo123

2018. október 24.

Borzasztó büdös a hajm másnap,hogyha ezzel mosom meg.Nekem nem vált be,nem tette puhábbá vagy szebbé.A csomagolása tetszik,praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

viviennoo

2018. július 3.

Miután megvettem, csak akkor olvastam az itteni véleményeket és egy picit megijedtem.... de engem pozitív csalódás ért! A hajam puha, fényes és kevésbé száraz, mint régebben. Érdekes, mert nekem a habzásával nincs problémám... hamarosan elfogy, ezután tesztelem az argán olajos sampont is, de a jövőben ezt is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Golyakalifa

2018. február 8.

Sampontesztelésben vagyok egy ideje, és ez is beleesett a tesztelendők közé. Sajnos nem lett A sampon, de jobban teljesít, mint a Lavera és Terra Naturi samponok. Kb. 2-2,5 hónapja használom, eleinte elégedett voltam vele, de mostanában olyan, mintha nem lehetne kimosni, fénytelen és fakó lesz tőle a hajam, és néha korpásodik is a fejbőröm. :/

Viszont ár-érték arányban maximimálisan megéri, több mint 2 hónap alatt a flakon 1/5-e fogyott el, pedig vállig érő hajam van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

katalinmester13

2017. december 20.

Leginkább a flakon színe és formája fogott meg. Az illata is nagyon kellemes. A gránátalmát is nagyon szeretem (enni).Hajat mosni vele már nem akkora élmény. Alig habzik. Mintha nem is tisztítana rendesen. Az alján felhőszerű ún. csapadék vált ki. Nagyon drága!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 20.

allegra

2017. november 22.

2017. 11.22.
Én is tapasztaltam a többek által is jelzett problémát: a gubancosságot és a szárítást. Tény és való, hogy csak balzsammal tudom használni. A hajmosás napján kicsit szénaboglya lesz, de a 2-3. napon már sokkal szebb, selymesebb a hajam. Ráadásul gyorsan zsírosodó típus vagyok, így nekem kifejezetten előnyös is, hogy ezzel a samponnal ki tudtam tolni 6 napra a hajmosást a 4-ről. Kb. 3 hete használom, majd hosszabb idő után ápdételek.
Szuper, hogy SLS, parabén és metilizotiazolinon-mentes. Viszont nagyon drága, ezért -1 csillag...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

2017. 11.22.

Bogg

2017. június 27.

Anyukám hozta haza egyik vásárlása alkalmával, és azt kell mondjam, hogy nekem tetszik :) Az illata nagyon kellemes, a hajam puha, selymes tőle. A balzsamot viszont nem lehet elhagyni mellőle, ugyanis a hajvégeket szárítja. Szilikonmentes sampon szilikonos balzsammal a legjobb párosítás, ajánlom figyelmébe mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Eszter88

2017. június 21.

Nagyon meglepő eredményt hozott a hajmosás, ragacsosnak tűnő (tiszta lett egyébként), nehezen kezelhető, fénytelen hajat sikerült eredményeznie. Más Dr.Organic samponokról olvastam hasonlót, de megoszlottak a vélemények, hát kipróbáltam. Ránézésre szép volt, parabénektől, SLS-től mentes, de sajnos a második hajmosás gusztustalan lett. Érdekes, hogy elsőre megfelelő eredményt kaptam. Semmi extra, de elfogadható volt, azonban másodszorra az említett állagot kölcsönözte hajamnak. Nem veszem újra, kézmosóként végezte.

Hozzátenném még, hogy a haosnló véleményekkel úgy voltam: "Talán nem mosták ki rendesen a hajukból?:O" Hát valószínűleg de, mert én is kimostam, kiöblítettem elég alaposan, a procedúra vége felé már kétségbeesetten, aztán nem sokra mentem vele :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

snori

2016. október 22.

Valószínűleg túl sokat vártam tőle, így csalódás volt. Az illta jó, kevés kell belőle, viszont az én hajamat is kiszárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice