dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2790 Ft

Ez a tartalmas hidratáló sampon a tápláló kókuszolaj tulajdonságait bio esszenciális olajok és gyümölcs kivonatok keverékével egyesítve stimulálja a haj keratin rostjait, ezáltal dússá, ragyogóvá és láthatóan egészségessé teszi a hajat.

Ár: 2790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft
Maze

2018. szeptember 29.

Hát két flakon elfogyott, a kondicionálójával együtt, anélkül talán semmit sem érne..Érdekes volt az illata. Azt hiszem nagyobb csodát vártam, mint kaptam. Okéé puha volt a hajam meg minden, de nagyon sokat nem segített a száraz hajamon. A kondicionálóból egy rakást a fejemre kellett kennem..a sampon nagyon összeborzolta a hajam hajmosás közben (rémálom). Önmagában talán borzalmas lenne használni ezt a terméket. Az összetevők miatt volt szimpatikus, de maradok a szalonminőségű cuccoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Valerie13

2018. szeptember 9.

Csak 1x próbáltam ki a kondicionálójával együtt. Nekem nem jött be, mert nem éreztem hogy tisztítaná a fejbőröm, sok kellett belőle hogy habos legyen, nem venném meg. Az illata nekem tetszett, nagyon természetes, kókuszos. Egyébként a kondicionálója szerintem sokkal jobb mint a sampon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Egi

2018. július 2.

Kicsit büdi, olyan romlott kókusztej szagú, a fejbőrömön semmi extrát nem tapasztaltam, nagyon kócolódó lett tőle a hajam, talán túl sok tisztító anyag van benne és kevés ápoló. Nem volt túl jó használni, nem habzott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

nature12

2018. június 10.

Nagyon puha, selymes habja van, nagyon kellemes vele hajatmosni. Még egyik samponnál sem éreztem ezt, pedig natúr samponokat használok. Még csak egyszer használtam, de nagyon szép lett a hajam mosás után. Fényes, hidratált és egyáltalán nem lett sprőd a vége, bár a márka méhpempős balzsamját használtam hozzá. Szépek az összetevők.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Yuyu

2018. január 28.

Csak természetes(ebb) samponokat használok, ezért megvettem ezt a sampont a kondícionálóval együtt. Hát a sampon kész katasztrófa volt. Egyáltalán nem tisztította a hajam, nem értettem miért pedig higítva is próbáltam, meg volt hogy 3x is egymás után megmostam, de ezek szerint az én hajamat már nem bírta megtisztítani, pedig a többi meg tudja tisztítani. Szóval én nem értem, miért rossz ennyire, vagy mit nem csinálok jól, de biztos hogy többet nem veszek Dr. Organic sampont, mert nem éri meg, ( a balzsam ezzel szemben mesés)
Ui: az illata is nagyon rossz szegény samponnak, de ettől általában eltekintek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

Ui: az illata is nagyon rossz szegény samponnak, de ettől általában eltekintek.

editgera

2017. december 8.

Régóta SLS mentes sampont használok, ezt azért választottam mert drogériában könnyen beszerezhető. Első hajmosás után nagyon örültem, egyáltalán nem viszketett tőle a fejbőröm, a hajamnak jó tartást adott. Balzsamjával használom. A második hajmosás után már viszketett a fejbőröm és elkezdett a hajam korpásodni. Harmadik-negyedik alkalom után már nagy darabokban hullott a korpa a fejemről és erősebben hullott a hajam is. Nem akartam elhinni hogy ettől a sampontól, de sajnos mégis. Nem használom tovább. A balzsamja jó, de a sampon sajnos nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

Limadunia

2017. április 1.

Úgy tűnik a Dr. Organic termékek nem nekem valók, már többet is kipróbáltam és mindigy nagy csalódás volt. Ebben a samponban nagyon reménykedtem, az összetevők között nem volt túl sok erős illóolaj stb, és eddig rendben is volt. A kókusz, mangó, papaya elvileg nagyon tápláló, azonban ez a sampon valami hihetetlenül szárít, amit nem is igazán értek, mivel hidratáló samponként reklámozzák! Első pár alkalommal nem okozott gondot, de utána miután a flakon 1/4 elhasználtam a fejbőröm vörös és viszketős lett, amit eddig csak az SLS-es samponok okoztak! Lehet ebben is van valami allergén, szárító összetevő, elég szomorú egy ilyen drága és elvileg natúr terméknél...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

asszembocicsoki

2017. február 6.

Érdemes megnézni, hogy melyik kiadásból vesz az ember, mert van ahol még a régi is kapható!! A Rossmannban ma vettem egy ilyet, az újabból és egész más az összetevőlista és a felirat rajta. Igen, egy üzletben, egy polcon volt egymás mögött a két féle kiadás..Az újabbik (ránézésre kb 2x annyi összetevője van, én is erről különböztettem meg elsőre) mérföldekkel jobb a réginél! :) Persze mindenképpen száraz hajra ajánlott, mert kissé zsírosít, de nekem például ennyit minimum igényel a hajam. Aki úgy gondolja, hogy szárít, az pedig várjon a hajának a kitisztulására a kemikáliáktól, mert az okozhatja a problémát. Nekem fél év volt mire a hajamról és a fejbőrömről lejött a sok műanyag vacak, addig nekem is úgy tűnt, hogy szárítja a hajam az összes bio sampon. Ez mostmár több mint egy éve, egész más a hatásuk azóta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

ercsike76

2016. november 20.

Sebesre szárította a fejbőröm. Alapból vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajam van, ezért gondoltam ez kímélni fogja. Először gyorsabban zsírosította a fejbőröm, viszketett. Aztán gondoltam nem adom fel hátha idő kell míg átáll, megszokja (egyébként a legnagyobb bullshit marketingszöveg, h "szilikonos után ezek először rontanak aztán javítanak a fejbőrön illetve haj állapotán." Ilyen nincs! Egyből érezni a különbséget ha egy kozmetikum jó, megfelel az adott problémára!) Végül korpás lett, viszketett és néhol pici sebek lettek a fejbőrömön.

Szóval az összetevői szépek papíron de sajnos nekem nem vált be. Szerintem elhasználom ecsetmosásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

NeverHadPlanB

2016. november 8.

Sokan írjátok, hogy nagyon csalódtatok ebben a samponban, mert rosszabb lett a hajatok, mint korábban volt. Biztos van olyan, akinek tényleg nem válik majd be soha, de szerintem érdemes vele kísérletezni. Ha valaki évekig szilikon és egyéb anyagokkal tele pakolt sampont használ utána egy ilyen "minden mentes" sampon először valóban úgy tűnhet, hogy csak ront a haj állapotán. A hajnak idő kell, mire megtisztul ezektől az anyagoktól és a saját erejéből lesz fényes és erős, nem pedig a sok mesterséges sz*rtól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 8.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice