dr. Organic

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A bioaktív teafa kivételes antiszeptikus hatású olaja kiméletesen elegyítve bioaktív növényi kivonatokkal természetesen tisztítja és mentolosan frissé teszi a száj belsejét.

hajdu.rebeka01

2020. november 27.

A legjobb fogkrém amit valaha használtam. Nem olcsó, de a fogorvos sem az. Pár használat után is látványosan fehérít. Mindig ezt fogom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

szandrah

2020. június 18.

Egész nap lepedék mentes a fogam, én az ízét is szeretem,az ínyem pedig nem vérzik mióta ezt használom. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

adri0419

2018. szeptember 2.

Nagyon jó fogkrém. Nagyon szeretem az ízét, jó frissítő, sokáig friss marad tőle a leheletem. Az ínyemet is rendbetette. Lepedékmentesek, egészségesek és szép fehérek tőle a fogaim. Nem olcsó fogkrém, de megéri megvenni, sokkal tovább elég mint más olcsóbb fogkrém. Az állaga más, mjnt a többi fogkrémnek, kicsit olyan zselészerű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Dodi91

2017. január 5.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet! Én ínygyulladás miatt kezdtem el használni, és nagyon jó rá! A lehelet is friss marad sokáig. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 5.

akica

2016. november 21.

Valóban nem olcsó, de remekül tisztít, nagyon kellemes, friss leheletet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Raven23

2016. november 7.

Az biztos,hogy jól tisztít és jó drága! :) De nekem ez is elég erős ízű! :( Tovább keresem a legjobb fogkrémet (fogkefét már megtaláltam)!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

szevi

2016. október 13.

Kedvenc! Hosszan tartó és friss lehelet. És nem viccelek, az első olyan fogkrém, aminek egy egész éjszakán át megmarad a hatása és reggel se bűzölög (annyira) a száj! :) A mentolos íze sem tolakodó, kellemes. Az Aloe Verás szájvízzel együtt használjuk párommal és úgy még ütősebb kombó.

UPDATE: Imádom ezt a fogkrémet, de hosszabb használat után úgy vettem észre, hogy kezdenek sárgulni tőle a fogaim. Egy kis szódabikarbónával tuningolva remlélem, hogy hozza a formáját. Addig 1 csillagot levonok :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

natasa

2016. július 12.

Egy ideje az aloesat használom, gondoltam kipróbálom ezt is. Nagyon jó kis fogkrém, nincs erős teafás íze. Teljesen rendben van,jól tisztít, frissít. A beszerzése kicsit körülményes (Müller vagy net), és nem is egy olcsó fogkrém, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 12.

Seawater

2016. április 28.

Nagyon jó fogkrém, jól tisztít, frissít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 28.

Nagyon jó fogkrém, jól tisztít, frissít.

Pipszi

2016. április 7.

Nekem tetszik ,nagyon frissít és jó mentolos íze van, viszont az zavar hogy tartalmaz fluort.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Xylitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.