dr. Organic

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Zsíros

A bioaktív sampon teafával és értékes növényi kivonatokkal rendkívül hatékony készítmény, mely természetes módon helyreállítja a haj egészséges állapotát. A bioaktív teafa komplexum behatolva és bevonatot képezve a haj külső rostjain és szarulemezein, életerővel tölti el és kondícionálja a hajat. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, -illatanyagot, -tartósítószert.

n.andrea

2014. február 25.

Nekem nem igazán vált be, csak a haj végére teszek mindig, de ez talán kicsit szárította, mert egy idő után észrevettem, hogy töredezettebb a hajam, mint eddig volt, meg nem is volt olyan nagyon puha a hajam, nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Katie27

2012. május 13.

Leszek az első :) kb 15 percig álltam a polc előtt, akkora a választék! Emelet tettem le voksom és nem csalódtam:) eddig 2 naponta kellett mosnom a hajam, ez a 2. nap és a hajam szuper :) Mikor feltettem a hajamra, olyan kellemes hűsítő érzés volt hogy nagyon élveztem, könnyen kiöblíthető, az illata mentára hasonlít párom szerint, sztem meg a teafa illatára :) Bővebben a flakon elhasználása után :) tervezem hogy más hajápolót is kipróbálok ebben a márkában ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!