dr. Organic

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   265 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 890 Ft

Bio teafa olajjal és aloe verával készült hatékony regeneráló sampon. Gyengéden tisztítja és revitalizálja a fejbőrt és a hajat, miközben frissít és hidratál is.

Alkalmas a normál és a zsíros fejbőr és haj kezelésére. Antiszeptikus és gombaölő hatásával javítja a kiegyensúlyozza a korpás fejbőr állapotát.

Ár: 2 890 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft
Maria9254

2019. november 13.

Első alkalommal nem nagyon fogott meg, de visszatértem hozzá miután brazil keratinnal kezeltettem a hajamat, mert az után jobb kerülni a szulfátos samponokat. Sokkal jobban habzik mint a Cocochoco brazil keratinnal kezelt hajra való samponja és az Alverde Ultra Sensitive samponja. A legnagyobb előnye, hogy egy samponozás után is tiszta érzetet ad, amit a másik szulfát mentes termékek nem. Nekem az illata is nagyon tetszik, nagy teafa olaj rajongó vagyok, de mosás után hamar eloszlik, így az én érzékeny szaglásomat nem irritálja. A hajat azt kissé szárítja, így jobb valamilyen ápolóbb hajbalzsammal használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

princesscarolyn

2019. november 11.

Száraz korpám van, ami időszakosan jelenik meg, részben hormonális, részben stressz okozta, így nyilván nehéz egy sampontól várni a csodát, főleg, hogy néha még kaparászom is a fejbőröm, viszont ez konkrétan semmit nem csinált a korpával, pedig reméltem, hogy a teafa tartalma segít majd.
Van hogy közvetlenül a hajmosás után is hámlik a fejbőr, pedig általában azért a korpásodás elleni, vagy ilyen összetevőjű samponok legalább egy/két napra csökkentik ezt. Hát neki ez sajnos nem megy...
Mindenesetre most elhasználom, aztán majd lesz valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Mindenesetre most elhasználom, aztán majd lesz valami.

demeterne

2019. október 15.

Az itteni vélemények alapján, és az ára miatt vettem meg. Azt hittem, hogy ha drágább termék akkor jó is lesz. Hát nagy csalódás volt. Én is és a párom is használtuk. Mind a kettőnknél ugyan azokat a tüneteket váltotta ki. Viszkető fejbőr, korpa, zsirosodás. Nagyon sajnálom, de kidobott pénz. Nem ajánlom, főleg azoknak nem akiknek zsírosodó fejbőre van és arra akar megoldást találni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 12.

Nagyon jól tisztit, érzem, hogy teljesen tiszta marad utána a fejbőröm és a Seborrhea betegségemre is nagyon jó hatással van, sokat javult tőle. Úgy 60%-ot. És nem is viszket utána a fejbőröm. Viszont sokáig kellett használnom, hogy tényleg érezzem ezt a pozitív hatását. Ellenben nagyon szárítja a hajvégeimet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

BuZso7

2019. augusztus 23.

Azért vettem meg a sampont, mert szerettem volna egy egy környezet-tudatos termékre váltani, tetszett, hogy SLS és SLES mentes, valamint állatkísérlet mentes. Tetszett az illata, érződött, hogy nem sajnálták ki belőle a teafaolajat. Pozitívum, hogy könnyen habzik, kellemes az illata, kevésbé zsírosodott tőle a fejbőrőm. Negatívum viszont, hogy néhány használat után nagyon elkezdte szárítani a hajam, nem győzöm balzsammal a hajvégeimet áponi.
Ha elfogy a sampon nem hiszem, hogy újat veszek belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Ha elfogy a sampon nem hiszem, hogy újat veszek belőle.

avalanche

2019. augusztus 1.

Amiatt vettem meg ezt a sampont, mert nincs benne SLS és SLES, ami nálam kardinális kérdés, mivel érzékeny vagyok rájuk. A hajam egész más állagú lett, amióta leváltottam az SLS-es samponom, kicsit drótszerűbb, szállósabb és kevésbé rendezett. Pozitívumként viszont a fejbőröm sokkal jobban van, a hajam lassabban zsírosodik és a kezemen lévő ekcéma is sokkal jobban viseli a hajmosásokat. Ha nem lenne az allergiám valószínűleg találnék olyan sampont, ami szebb hajat varázsolna, de így a saját helyzetemhez mérten nagyon elégedett vagyok. Kb 1,5 hónapig volt elég egy flakon, hosszú hajon, kb. 2 mosás/hét tempóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

IrisAnn

2019. június 23.

Egynek jó. Eleinte nem igazán történt változás, annyira most sem. Talán azt elmondhatom, hogy néha, úgy a doboz felénél járva valóban csökkentette a zsírosságot, és tény, hogy a hajszálak végét pedig nem szárította ki. Azért összességében valahogy csúnyább lett a hajam összképe a hajmosás után, azonban mégis tisztábbnak, frissebbnek érzem, a korpát is viszi, csak sajnos nem tartósan. Az árát nem éri meg, de aki nem talál jobb megoldást, mint ahogyan én sem, annak azért javaslom kipróbálásra vagy akár tartós használatra is.
Nekem habzott, nem is kellett sokat használnom belőle, elég sokáig elég volt egy doboz. Az illata először furcsa volt, de nem kellemetlen, és nagyon hamar hozzá is szoktam, ahogy a környezetem is, úgyhogy azt sem tudnám leszólni, ha akarnám sem. Összegezve azért jó kis cucc, de sajnos nem a legjobb, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

Rudelf

2019. június 18.

Kezdetben nagyon jó eredményeket hozott, 2-3 hónap elteltével viszont az a jó hatás elmaradt már, cserébe szárít már. Sajnos több próbálkozás után a többi terméknél is ugyanez a tapasztalat. Ideig-óráig van értelme használni ezeket a samponokat, de hosszútávon több a hátrány, mint az előny.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

mkitti27

2019. június 1.

Hatalmas csalódás volt. A hajmosások közötti napokat nem sikerült kitolnom vele, 2 naponta kellett hajat mosnom. Emellett borzalmasan szárít is. A fejbőröm iszonyatosan viszketett és teljesen ki is sebesedett miatta. Azóta leváltottam, és nem is használtam el a teljes flakont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

erika830104

2019. március 22.

Páromnak lett vásárolva eredetileg,mert a korpás fejbőrére szerettünk volna valamit ami mégsem “agresszív”de hatékony is.Nos remekül bevált és bevallom kipróbáltam én is.
Mintha harmatos friss esővízzel mosnék hajat annyira lágy és finom lesz tőle az én festett vegykezelt hajam.
Mivel egy vegán termékről van szó így szerencsére mindentől mentes többek között sls mentes is!
Így első samponozásra nem habzik fel annyira de másodikra már igen.
Mindenképp újra fogjuk vásárolni,fürdőszobánk törzs tagja lesz 🙂😊🧖‍♀️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Így első samponozásra nem habzik fel annyira de másodikra már igen.
Mindenképp újra fogjuk vásárolni,fürdőszobánk törzs tagja lesz 🙂😊🧖‍♀️

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice