dr. Organic

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   265 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szendi, az összetevőket feltöltötte: Fruzsi90, Módosítva: 2024. március 25.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 890 Ft

Bio teafa olajjal és aloe verával készült hatékony regeneráló sampon. Gyengéden tisztítja és revitalizálja a fejbőrt és a hajat, miközben frissít és hidratál is.

Alkalmas a normál és a zsíros fejbőr és haj kezelésére. Antiszeptikus és gombaölő hatásával javítja a kiegyensúlyozza a korpás fejbőr állapotát.

Ár: 2 890 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft

Zsebrab

2024. február 24.

Évekig használtam, miután egy szép napon a fejbőröm köszönte szépen az SLS és egyéb kemikáliákat tartalmazó samponokat. Nagyon szerettem használni, hajmosáskor imádtam azt a frissesség-érzést, amelyet adott, egyáltalán nem irritálta, nem viszketett a fejbőröm, nem is hámlott tőle. Viszont a zsírosodást csak 1 nappal tolta ki nálam. Azóta lecseréltem egy dán márkára, egyébként szerintem jó alternatíva kezdésnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 24.

Viktoria1990

2022. október 7.

Azt hallottam erről a samponrol hogy több embernek is bevàlt a gyorsan zsírosodó hajra. En is emiatt vettem meg, hàtha sikerül kitolnom a hajmosást 1-2 nappal. Hát sajnos ez nem sikerült, viszont maga a sampon nem rossz. Tetszik hogy szinte "mindenmentes".Jol habzik, szépen tisztit, érezni a jellegzetes teafa illatot.Nem szárította a hajamat.Szivesen elhasználom de ujra venni nem fogom, még keresem tovább az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 7.

Litta

2022. február 7.

Az évek óta használt Alverdémről váltottam erre, miután felhívták rá a figyelmem, hogy festett hajat szulfátmentes samponnal szabadna csak mosni. Jónevű márka szép INCI, gondoltam nem lesz gond vele, mégha árban kicsit húzósnak is találtam. Hát sajnos csalódást okozott. Bár elméletileg zsíros hajra van (és nekem pont az van), csak rontott a helyzeten. Az eddigi samponommal 4-5 napig is vállalható volt a hajam, ennél a mosás utáni 3. napon már jól látható a zsírorodás, és mellette viszket is. Hiába tetszik az illata és a kellemes hűsítő érzés a fejbőrömön használat közben, nem fogom újravenni. Hetente 2x kellene használni, de ezt pont a festés miatt nem akarom. Ki nem dobom, mert még negyedig van a flakon, de ha kifogy, elválnak útjaink és keresem tovább a tökéletes szulfátmentes sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 7.

GIN

2021. november 23.

A korpásodást tökéletesen megszüntette már az első használat után, a zsírosodás kapcsán nem vettem észre változást, de szívesen veszem újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 23.

Bippaa

2021. október 11.

Nagyon szuper sampon. Imádom az illatát, fényessé tette a hajamat és felfrissítette a fejbőrömet a mosáskor (mentolhoz hasonlóan). Szőkítéstől roncsolt hajam állapotán nem változatott, de egy natúr festetlen hajra kiváló válsztás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

Jenny_VII

2021. augusztus 18.

A visszatérő zsíros korpámra próbáltam ki. Nekem sajnos nem használt. Marad egyelőre a vichy dercos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

NSarah

2021. június 15.

Balzsammal együtt használtam, tökéletesen működött, de semmi extrát nem csinált a hajammal. Könnyen fésülhető lett tőle - de ezt azért el is vártam. Az illata elég erős, de nekem kimondottan tetszett a teafa.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Szandra01

2021. április 17.

SLS ÉS SLES mentes, így adtam neki egy esélyt. Kicsit hamarabb zsírosodik a hajam tőle és csak balzsam használata mellett ajánlom, mert szárít. Kell pár használat mire hozzászokik az ember. Ami pozítivum, hogy adott egy kis fényt a hajamnak és az utóbbi időbe nehéz volt kifésülni, de mióta ezt használom ez is elmúlt. Megfelelően habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Evita7

2021. március 25.

Már többször futok neki ennek a terméknek, és alapvetően nem rossz. Szulfát és szilikonmentes így göndör hajra megfelelő. Kellemes vele hajat mosni, abszolút nem szárít, nekem az illata is tetszik.
Az egyedüli hátránya, hogy amíg más samponnal ki tudom húzni a hajmosást 6-7 napra, ezzel a samponnal sokkal hamarabb zsírosodik, 4-5 napnál már száraz samponozni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

autumn84

2021. február 17.

Csalódás.... az összetéltelében szerepel a witch hazel neten ,,Nagylevelű csodamogyoró kivonata. Tonikokban gyakran használt szövet összehúzó. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. 70-80%-a ethanol (alkohol), ami szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.,,egyik Internetes oldalon cgm nek van írva az össze Dr Organic..na ez így nem állja meg a helyét.

Tönkretette a fejbőrömet fáj, viszket.. Nagyon drága ahhoz képest amilyen fájdalmat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

Tengeri só. A CosIng a tengeri só kivonatot bőrjavító (skin conditioning) anyagként osztályozza. Nem oldott, szemcsés formában hatékony lehet helyi bőrradírként, de ha a bőrön marad, növelheti az érzékenységi reakciók kockázatát.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.