Best of Beauty 2019

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   265 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 890 Ft

Bio teafa olajjal és aloe verával készült hatékony regeneráló sampon. Gyengéden tisztítja és revitalizálja a fejbőrt és a hajat, miközben frissít és hidratál is.

Alkalmas a normál és a zsíros fejbőr és haj kezelésére. Antiszeptikus és gombaölő hatásával javítja a kiegyensúlyozza a korpás fejbőr állapotát.

Ár: 2 890 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft
IrisAnn

2019. június 23.

Egynek jó. Eleinte nem igazán történt változás, annyira most sem. Talán azt elmondhatom, hogy néha, úgy a doboz felénél járva valóban csökkentette a zsírosságot, és tény, hogy a hajszálak végét pedig nem szárította ki. Azért összességében valahogy csúnyább lett a hajam összképe a hajmosás után, azonban mégis tisztábbnak, frissebbnek érzem, a korpát is viszi, csak sajnos nem tartósan. Az árát nem éri meg, de aki nem talál jobb megoldást, mint ahogyan én sem, annak azért javaslom kipróbálásra vagy akár tartós használatra is.
Nekem habzott, nem is kellett sokat használnom belőle, elég sokáig elég volt egy doboz. Az illata először furcsa volt, de nem kellemetlen, és nagyon hamar hozzá is szoktam, ahogy a környezetem is, úgyhogy azt sem tudnám leszólni, ha akarnám sem. Összegezve azért jó kis cucc, de sajnos nem a legjobb, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

Rudelf

2019. június 18.

Kezdetben nagyon jó eredményeket hozott, 2-3 hónap elteltével viszont az a jó hatás elmaradt már, cserébe szárít már. Sajnos több próbálkozás után a többi terméknél is ugyanez a tapasztalat. Ideig-óráig van értelme használni ezeket a samponokat, de hosszútávon több a hátrány, mint az előny.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

mkitti27

2019. június 1.

Hatalmas csalódás volt. A hajmosások közötti napokat nem sikerült kitolnom vele, 2 naponta kellett hajat mosnom. Emellett borzalmasan szárít is. A fejbőröm iszonyatosan viszketett és teljesen ki is sebesedett miatta. Azóta leváltottam, és nem is használtam el a teljes flakont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

erika830104

2019. március 22.

Páromnak lett vásárolva eredetileg,mert a korpás fejbőrére szerettünk volna valamit ami mégsem “agresszív”de hatékony is.Nos remekül bevált és bevallom kipróbáltam én is.
Mintha harmatos friss esővízzel mosnék hajat annyira lágy és finom lesz tőle az én festett vegykezelt hajam.
Mivel egy vegán termékről van szó így szerencsére mindentől mentes többek között sls mentes is!
Így első samponozásra nem habzik fel annyira de másodikra már igen.
Mindenképp újra fogjuk vásárolni,fürdőszobánk törzs tagja lesz 🙂😊🧖‍♀️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Így első samponozásra nem habzik fel annyira de másodikra már igen.
Mindenképp újra fogjuk vásárolni,fürdőszobánk törzs tagja lesz 🙂😊🧖‍♀️

Petyuska

2019. március 19.

Hajhullásra ajánlotta nekem a bőrgyógyász. Elég drága volt, de kicsit javított a helyzeten. Jó erős teafaolaj illata van, ami pozitív, mert így biztosan nem spórolták ki belőle a hatóanyagot. A szőke festett hajamat nem kímélte, jó alapos pakolás kell utána, mert eléggé szárít. Egy csillagot vonok csak le, azt pedig az ára miatt, egyébként jó kis sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Inezke

2019. január 21.

Átakartam térni valamilyen “mindenmentes” samponra és ő rá esett a választásom. Elsőnek furcsa volt a gyógynövény illat, de már hozzászoktam. Nekem a habosodással semmi problémám, kicsit kevésbé habosodik, mint a többi átlagos sampon, de szerintem belefér. 4 naponta mosom a hajam, amióta ezt használom, bár előtte se volt annyira nagyon zsírosodó a hajam. Pozitívum, hogy nem kell belőle sok, így nem fogy el olyan hamar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

zajax90

2019. január 5.

Gyorsan zsírosodó hajam van, kb. 2 naponta kéne mosni. Ezzel a samponnal kicsit jobban bírta a hajam, mint a legtöbb másik zsírosodás ellenivel, az illatát is szeretem, nálam rendben volt a habzása is. Viszont tapasztalataim szerint ha nem megfelelően tápláló balzsamot használtam hozzá, kicsit kiszárította a hajvégeimet, így erre érdemes odafigyelni.
Egy flakon elhasználása után újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Egy flakon elhasználása után újravettem.

kisorso

2018. november 19.

Nagyon hosszú, sok, vékony szálú, festett hajam van. Az első használat után rögtön enyhült a viszketés, hűsítő, nyugtató érzés volt, a következő napon is kellemes, könnyű a hajam, szeretem a teafaolaj-illatot is. Állagra nagyon jó, nekem jól habosodik, igaz, én minimum kétszer vagy háromszor mosom a hajam egy alkalommal (hetente egyszer mosom, mert se időm, se energiám rá, de az utóbbi hónapokban már annyira viszket a végére a fejbőröm, hogy nem tudom kivárni az egy hetet).
Egyelőre tetszik. Update később.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Egyelőre tetszik. Update később.

Andy88

2018. november 1.

BORZASZTÓAN nehezen habosodik, ami számomra egy samponnál meghatározó tényező. 3x kell samponoznom, mire habos lesz a hajam. Sajnálom, mert nem lenne egy rossz termék, de így? Az illata frissítő, a hatása átlagos. Ára viszont elég magas egy samponhoz képest. Tesztre kaptam ajándékba, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

nyuszo

2018. október 9.

Nagyon jól habzik, kevés is elég belőle, így elég kiadós...
Jól tisztít (2x samponozás mellett), és mintha kicsit hűsítené a fejbőrt.
Nagyon szeretem az illatát (gyógynövényes-fűszeres), olyan friss, tisztaság érzetet kelt.
Rendszeresen van itthon belőle, a fiam kedvenc samponja!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 9.

Nagyon jól habzik, kevés is elég belőle, így elég kiadós...
Jól tisztít (2x samponozás mellett), és mintha kicsit hűsítené a fejbőrt.
Rendszeresen van itthon belőle, a fiam kedvenc samponja!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice