dr. Organic

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2011. november 15.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Ez a természetes szájvíz valódi áttörést jelent a szájápolás területén. A tiszta, bioaktív teafa illóolaja az értékes növényi kivonatok komplex keverékével rendkívüli hatékonyságú szájvizet alkot, mely tisztítja és védi a fogínyt, miközben extra friss leheletet eredményez. Nem tartalmaz parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagokat, tartósítószert.

pinkqueen

2019. augusztus 3.

Valahogy a teafa íze nem kellemes a számomra, erős, csípős volt az íze, el kellett ajándékoznom, mert nem bírtam elhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Villo

2017. április 3.

Úgy találkoztam ezzel a készítménnyel, hogy keletkezett egy gyógyulni nem akaró gyulladás a fogam mellett, s a máskor hatásosnak bizonyuló szerek (Chlorhexamed gél, Phlogosol) nem működtek. Olyan szájvizet kerestem, ami tartalmaz árnikát, ezt találtam. Két nap alatt teljesen elmúlt a gyulladás. Azóta is, ha van ilyen panaszom mondjuk egy rossz fog, ínysérülés miatt, bevetem ezt és pillanatok alatt gyógyul. Vagyis én nem szájvízként, hanem gyógykezelésként használom, nekem olyan mindegy, hogy milyen ízű: gyógyít és így teljesen elégedett vagyok. Ja és torokgyulladásnál is alkalmaztam - volt hatása. Kipróbáltam amúgy a zöldet is, az viszont annyira csípős, hogy nehéz elegendő ideig a szájban tartani, meg (talán pont ezért) kevésbé volt hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 3.

Catlover

2016. június 23.

Nagyon hatékony a fogíny problémákra, pár hét alatt elmúlik, az íze tényleg elég rossz, de megéri kitartani. Nagyon beválik torokgyulladásnál is, mint fertőtlenítő toroköblögető a gyógyszerek helyett. Hosszantartóan frissíti a leheletet, nagyon alaposan tisztít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 23.

natasa

2015. augusztus 23.

Borzalmasan rossz az íze. Korábban az aloesat használtam, az nagyon jó volt. Újravettem, de véletlenül ezt. Hányás utóíze van (bocs). Egyébként lehet, hogy a hatása jó, de kifordul a gyomrom tőle. Egyelőre hármas, ha kidobom, akkor sajnos egyes. Még próbálgatom, hátha megszokom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

BioLona

2015. augusztus 5.

Elsőre igen csípős íze, de teljesen meg lehet szokni, ha lehet így fogalmazni kellemesen csúszóssá teszi a fogakat, így nekem legalábbis nem tapad meg annyi lepedék rajta, a fogkrémével együtt használva elég komplex kombó, csak fontos néha váltani mert mivel gél a fogkréme, az lehet nem szed le annyi lepedéket a fogadról, mintha paszta lenne,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

tenyitomi

2012. december 18.

Nekem abszolút bejövős.Az a keserű utóíz színtiszta grapefruit.Az íze nem erős szerintem,nem is mentolos,de jó,egyedül az ára riasztó kicsit,de ilyen összetevőkért inkább fizetek többet,mint egy alkohollal meg egyéb vegyszerrel telenyomott gagyiért.500ml/2200pénz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 18.

a.henriette

2012. április 10.

Egész jó,bár valóban van egy kicsi keserű utóíze!Nekem bevált a fogkrémmel együtt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 10.

Ancsi78

2012. február 29.

Nem rossz, de van egy hülye keserű utóíze, ami egyre inkább zavart. Elhasználtam egy flakonnal, de nem veszem újra. Az ízét először kicsit szokni kell, de nem volt kellemetlen, inkább csak furcsa. Elég erőteljes, úgyhogy az aloe verásat ki se merem próbálni, mert az állítólag még durvább. Ínyproblémáim szerencsére sosem voltak, így nem tudom, azzal mit kezdene. Én Müllerben vettem kicsivel 2.000.-Ft alatt. Egyelőre maradok az Alverde-nél.
Ja! És a csomagolása megváltozott, de az összetevők ugyanezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 29.

Ja! És a csomagolása megváltozott, de az összetevők ugyanezek.

Debbie

2011. november 17.

Az összes eddig használt szájvíz közül ez vált be a legjobban. A hatása fantasztikus, és tartós. Az íze nagyon erőteljes, különösen az első használatkor, szóval szokni kell. Sokáig elég egy flakon, kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 17.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Xylitol

Sorbitol h 1 1