dr. Organic

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. július 18.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 390 Ft

A 100%-os tisztaságú bioaktív teafa tusoló használata során a növény természetes antibakteriális hatása maximálisan érvényesül, gyengéden tisztítja, frissíti és regenerálja a bőrt. Az összetevők természetes eredete miatt a szín és az állag változhat, ez nem befolyásolja a termék minőségét. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, -illatanyagot, -tartósítószert.

Ár: 2 390 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kissvera

2022. január 15.

Anyajegy eltávolítás után ajánlotta az orvosom a teafa olaj antibakteriális hatása miatt. A műtéti hegeket is szépen rendben tartotta és a mellkasomon és hátamon levő pattanások ellen is sokat használt. Nem szárít egyáltalán. Nem habzik (akinek ez fontos, ne válassza) és intim területekre nem kifejezetten ajánlom (ott érződik a teafa "mentolos" jellege).
Az antibakteriális hatása miatt elkezdtem az arcomat is ezzel tisztítani (tudom, hogy a márkának van külön arclemosója is, de csak kísérleti jelleggel kipróbáltam, mert előtte már nagyon sok arclemosó nem vált be, de aztán maradtam is ennél). Igazából az arcomon is segít a bőröm zsírosságát kordában tartani és megelőzi a bakteriális aknéimat, amikből régen sok volt. Összességében nagyon jó termék, három éve használom boldogan:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 15.

hajdu.rebeka01

2020. november 27.

Elég nehezen habzik, így akarva, akaratlanul sokat használok belőle. Fürdés után kellemes, hűsítő érzést biztosít. Nekem nem éri meg az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

Bettu

2020. július 10.

Kicsit nekem fura az illata, de a nagy melegben nagyon jól esett fürdeni vele jó hideg vízben. Az összetevői szuperek. Összességében jó tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

Maria9254

2019. november 13.

Nagyon szeretem, már majdnem egy éve csak ezt használom. Nekem nagyon tetszik az illata (szeretem a teafa olaj illatát), és az is hogy az első összetevője Aloe Vera kivonat. Szerintem jól habzik, kellemesen friss érzetet hagy a bőrömön. A többi teafa olajos/mentás tusfürdőkkel ellentétben nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

SchmitterBettina

2018. december 12.

Nem jött be!!! Nyáron szerettem volna használni, de az illata nem tetszett, igaz nem maradt meg belőle semmi sem fürdés után, jah és ott lent csípet sajnos. A férjem használta el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 12.

Mimi93

2018. december 12.

Rendbe rakta még a karomon lévő apró kis mitesszereket is amit sokszor "csirkebőr"nek neveznek. Pedig tini korom óta küzdöttem, hogy megszabaduljak tőle..a hátam és a mellkasom zsírosságát is lerendezte, és még a pattanásokat is elmulasztotta. Viszont nagyon gyorsan elfogyott, most a szappan változata van teszt alatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Lorna

2018. október 12.

Kellemes különleges (értsd:vagy utálni fogod, vagy imádni) teafás illata van, inkább nyárra illik, olyan érdekes nyálkás-olajos állaga van. Nem szárít. Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

CeCeDrake

2018. augusztus 1.

Nagyon gyorsan elfogyott.
Az illata nem okozott problémát, nem tart sokáig.
Jól tisztít, 3 percig hűsít is.
Összességében nem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Nagyon gyorsan elfogyott.
Az illata nem okozott problémát, nem tart sokáig.
Jól tisztít, 3 percig hűsít is.
Összességében nem volt rossz.

Bubucim

2018. július 7.

Kifejezetten zsíros hajra vásároltam. A termék címkéjén szerepel a leírásban, hogy hajra is használható. Egyszerűen csodás tartást ad a hajamnak. :) Biztosan újra fogom még vásárolni, ha akciós lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

strauszkinga

2018. június 29.

Pixibox által próbáltam ki, nyárra tartogattam, és nagy csalódás. Olyan a szaga, mint egy fogászati rendelőnek, mint a Corsodyl szájöblögetőnek. Rossz élmény használni, nagyon elrontották ezt az illatot..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice