dr. Organic

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2490 Ft

A szűz kókuszolaj hidratálóés táplálótulajdonságairól ismert. Triglicerid tartalmának köszönhetően mélyen hidratálja a bőrt. E különleges összetevőbioaktív növényi hatóanyagokkal kombinálva regenerálja, hidratálja és felélénkíti a testet.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
AKCIÓ! 2019.08.28-ig 2240 Ft

Vala111

2018. november 28.

Szerintem sincs konkrétan kókuszillata, de ezt tudtam, mert mielőtt megvettem beleszagoltam. Nem műillat ezért nem zavar, és mivel bio már megszoktam hogy néha fura szaguk van. Szokás szerint egy kicsit folyékonyabb mint egy nem natur tusfürdő, és így hamarabb is fogy, de már ez se meglepetés.
Tusfrüdőt nem valószínű, hogy vennék ennyiért, és sajnos a Dr. Organic termékek ugyanannyiba kerülnek mint külföldön. Én ott vettem, mert szerencsére a kedvenc bioboltomban mindig van akció így szuperolcsón vettem, gondoltam kipróbálom, semmit nem veszíthetek.
A bőrömön egyértelműen éreztem az olajok hatását. Parabén, SLS, parfüm stb mentes, összességben elég jó hogy 5-öst kapjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 28.

Ennie86

2016. június 25.

Nagyon enyhécske, nyomokban érezhető csak a kókusz benne. Ennek ellenére egész jól habzik és nem szárít. Úgy vagyok vele, hogy egy próbát megért. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

Trixi

Korcsoport: >54
2015. május 12.

Sajnos ez a tusfürdő nem váltotta be a kókuszolajhoz fűzött reményeimet. Engem szárít, a szaga kifejezetten büdös, semmi kókuszillata nincs, a kinézete pedig, hm, valami koszos mosogatólé. Bocsi a kendőzetlen őszinteségért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. május 12.

meaviolet

2014. október 14.

Nincs kókuszillata, ellenben mindenféle gyümölcsöt érzek benne, csak a kókuszt nem. Tusfürdőként jól funkcionál, de a kókuszillatot baromira hiányolom. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

kontrakcio

2014. január 20.

Szó szerint ugyanazt tudom elmondani, mint a gránátalmás verziónál, úgyhogy be is másolom:

Sajnos alig van választék szulfátmentes tusfürdőből, amik meg vannak, azok általában elég fura állagúak, szagúak stb, szóval nekem nem jöttek be. Úgyhogy végül úgy döntöttem, hogy beruházok egy ilyenre. Na, ez viszont jó. Habzik annyira, hogy gond nélkül lehessen használni, érezhetően jobb a bőrömnek, mint egy "normál" tusfürdő, kevésbé szárítja ki. Nem biztos, hogy újra fogom venni, mert drága és ahhoz képest nagyon gyorsan elfogy, és bár jó illata van, valahogy mégsem az igazi számomra, de ennek ellenére megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

n.andrea

2013. szeptember 15.

Nekem bevált, előtte szappant használtam (nem ettől a márkától), az nagyon szárította a bőröm, de ez a tusfürdő már az első használat után hidratálttá tette, puha lett tőle a bőröm, szárazságnak semmi nyoma. Testápolót nem is kell utána használni! Én feltuningoltam még egy kis 100%-os argán olajjal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Szendi

2013. június 11.

Ez már a harmadik féle kókuszos termékem a Dr. Organictól, nagyon rákattantam a kókuszra. :) Annyira jó érzés fürdés közben is ezt a finom kókusz illatot magamon érezni és ez még jóval fürdés után is érezhető marad. Nem mellesleg nem szárítja szanaszét a bőröm, sőt! Talán még testápoló sem kellene utána, lehet csak azért kenem fel, hogy az illat még tartósabb legyen, no meg azért a plusz táplálás sosem árt. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

nijikel

2013. március 12.

Nem szárít de egyébként semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Nem szárít de egyébként semmi extra.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice