Best of Beauty 2019

dr. Organic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mucika72, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 790 Ft

A bioaktív hatóanyagok komplex keverékét tartalmazó Manuka mézes sampon maximális mértékben regenerálja és erősíti a hajat. Mindez a gondosan válogatott növényi kivonatokkal, garantáltan gyógyhatásúvá (aloe vera) teszi a mindennapos tisztálkodást, stimulálva a haj szarulemezeit, láthatóan egészséges hajkoronát eredményez.

Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t mesterséges színezéket, - illatanyagokat, -tartósítószert. A samponban található illatanyag természetes forrásból származnak.

Ár: 2 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft
Mower

2018. január 11.

Nagy reményeket fűztem hozz, de hosszú távon, sajnos nem vállt be. Az elején szép volt a hajam és az illata nagyon jó. De huzamosabb használat után a hajam egyre jobban elnehezült, hamarabb zsírosodott és nehezen lehetett kifésülni, pedig semmi mást nem változtattam a hajammal kapcsolatban. Nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Jucsi10

2016. május 19.

Alig vártam, hogy kipróbálhassam, nagyon bízom az ilyen természetes cuccokban.
Első használatkor meglepődtem, mennyire erős az illata, de nekem tetszett a méz illat. A balzsam nélkül hihetetlenül száraz lett a hajam, nem is mertem abbahagyni a hajmosást balzsam nélkül. Balzsammal sem lett tökéletes.
A leírt hatását nem nagyon vettem észre, max annyit, hogy a hajam fényesebb lett egy fokkal.
Én nem venném újra ezt a mézes verzióját, szerintem drága ezért a minimális hatásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

Alig vártam, hogy kipróbálhassam, nagyon bízom az ilyen természetes cuccokban.

mk17

2016. május 13.

Az SLS-mentes samponokhoz hasonló állagú lesz a hajam tőle ("nyiszorog"-ezért egy csillagot elveszek), viszont balzsammal együtt jó. Az összetevők gyakorlatilag verhetetlenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

BioLona

2015. augusztus 5.

Szép fényes hajat ad de sokszori használat után az enyémet elkezdte bezsírosítani! A balzsamja viszont kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

AdriD

2015. május 19.

25 évembe telt, mire rátaláltam erre a csodaszerre, na de jobb később, mint soha. Már az utolsó utáni reményem is elfogyott, mikor kipróbáltam ezt :D fantasztikus, életre kelt a hajam. Folyamatosan simogatnám, olyan puha lett, és sokkal dúsabb, vagy annak tűnik. Korpára nem jó :) de arra semmi se, csak az ecet :) kár, hogy ilyen drága, de 1-el kevesebb buli a hónapban, és meg van oldva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

pipacsosmary

2013. augusztus 9.

Az összes dr Organic sampont imádom, de leginkább ezt vásárolom. Festett hajam van, amit a hajbalzsammal együtt hidratál, szép fényes lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Nusee

2013. március 11.

Tesómtól kaptam sampont+balzsamot mikor először kimostam a hajam vele a hideg kirázott úgy csikarodott vagy nem tudom a megfelelő szót rá :D szóval para volt... aztán rá a balzsam ami meglepő volt hogy sűrű hajamra alig kellett, mert szépen átitta minden hajszálam csorgás nélkül, aztán megszáradt szép fényes puha illatos hajam lett ami nálam csoda, de amin nagyot néztem hogy a lefolyóban 2 hajszál volt a 200 helyett szóval hajhullásra is kiváló termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Rekuuu

2012. október 15.

Akinek könnyen zsírosodik a haja, az inkább hagyja békén ezt a sampont, a többieknek ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

Indigo

2012. május 9.

Elégedett vagyok a samponnal. Másodszorra nagyon szépen felhabzik, jól tisztít. Én kellemesnek találom az illatát. Lassan fogy, tehát megtérül az ára. Balzsam nélkül sajnos nekem sem működik, túl száraz és nekem gubancos is lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

zsoficza

2012. április 8.

Már majdnem elhasználtam 1 teljes flakonnal, úgyhogy azt hiszem mondhatok már véleményt. Nos az első alkalommal rám is a szívbajt hozta, mivel szénaboglyává változtatta a hajam, de 3. hajmosás után már úgy fénylett, mint kb soha, hidratált, és könnyen kezelhető lett. Balzsammal együtt használom, úgyhogy abszolút méz-túltengésem lehetne, de nincs, mivel én imádom ezt az illatot. :) Az illatanyag miatt viszont le kell vonnom egy pontot, de igazából ajánlom a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Honey