Dr. Scheller

Ár:   4465 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, DM, Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kicsiliba, Módosítva: 2016. július 1.

Lelőhely:   Müller, DM, Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a különleges testolaj bio argánolajjal kényezteti az igényes bőrt.

• rugalmassá és puhává varázsolja a bőrt
  • feszesítő hatású
  • ideális masszázsolajként is, a jó közérzetért
  • avokádó és inka inchi olajjal

kicsiliba

2016. június 25.

Egyszer vettem,igazából annyira nem volt nagy durranás,én jobban szeretem a gránátalmás olaját!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Plukenetia Volubilis Seed Oil