Dr. Scheller

Ár:   4465 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kicsiliba, Módosítva: 2016. június 30.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a hidratáló testolaj regeneráló hatású védelmet nyújt a szabad gyökök ellen,valamint serkenti a sejtek megújulását.

• A természetesen bio gránátalma mag olaj érzéki,friss illatú.
  • A mandula olaj a puha és sima bőrről gondoskodik.
  • Mandula és ligetszépe olajjal.

kicsiliba

2016. június 25.

Nagyon szeretem,hamar beszívódik,finom puha lesz tőle a bőröm és az illata is szuper!Viszont szerintem túl van árazva!De azért jár neki az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil