Dresdner Essenz

Ár:   425 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. október 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

"Édes meglepetés" fürdőgyöngyök édes illattal. Intenzív ápoló összetevők kényeztetik a bőrt és védik a kiszáradástól.

Pajzs

2020. január 29.

A habokba merülő boldog, elégedett, pillecukor hóember a tasakon mosolyra késztet... A jókedvű, kis figurához illően a tasak tartalma karamellás illatú, ami onnan szagolva finom (itt fekszik mellettem az üres tasak, még mindig erősen érzem az illatát), viszont a vízben, majd fürdés után a bőrömről nem a friss, olvadó karamell illatát ontja (mégha furcsa, szintetikus módon is), hanem inkább kissé szúrós, parfümös karamelláét. Mikor kiengedtem a vizet, és feloldódtak benne a gyöngyök, kimentem valamiért a hálószobába pár percre, és amikor visszaértem a fürdőbe, erősen lehetett érezni az illatát, de fürdés közben nem volt intenzív. Nem habzott, a vizet halvány barnásvörösre színezte. Testápoló jólesett a használata után.
Ajándékba kaptam, nem ez volt a legszuperebb fürdőtermék, amivel fürödtem, de örülök, hogy kipróbálhattam. Egy tél esti fürdőzésnek kellemes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Tvylvis

2018. december 29.

Csatlakozom Szeligerhez. Aranyosak a gyöngyök, szeretem nézni, ahogy feloldódnak. Édes, karamelles illat, viszont már a tasakban sem túl intenzív. A vízben pedig szinte semmi sem érződik. Tipikusan az egynek elment kategória volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

szeliger

2018. december 1.

Töményen a gyöngyök édeskés illatúak és rózsás színűek. A vízben hamarosan sötét téglapirosak lesznek, majd a feloldódással a víz terrakottás árnyalatot vesz fel. A gyöngyök könnyen oldódnak, ugyanakkor az illat is hamar semlegessé válik, úgy is mondhatom, hogy semmit nem érzek belőle. Ennél azért kicsit több kellene, hogy én ezt újravegyem, hiába az urea és avokádóolaj tartalom, igenis szeretném a tasak ígéretének megfelelően az édesebb, karamelles illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Persea Gratissima (Avocado) Oil