Dresdner Essenz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

"Ellazulok, tehát vagyok" fürdősó gyümölcsös, egzotikus illattal. Intenzív ápoló összetevők kényeztetik a bőrt és védik a kiszáradástól.

Nem tartalmaz állati eredetű összetevőt.

Tvylvis

2018. november 2.

Aranyos csomagolás (rögtön megvettem mind a négyet a tízéves unokahúmnak is, imádta őket), korrekt termék. Gyümölcsös, friss illata van, olyan spriccelősen friss. Nekem jobban illett volna a nyárhoz, de mégis ősszel jött ki. Minőségre hozza a szokásosat, nem szárít, nem irritál, de azért nem rossz utána a testápoló. Sajnos már nem látom a polcokon, pedig szerintem vennék még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

Emolliensek: Helianthus Annuus Hybrid Oil
Tisztítószerek: Sodium Methyl Oleoyl Taurate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyris Balsamifera (West Indian Rosewood) Bark Oil, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)