Dresdner Essenz

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. november 9.

Ár:   €1
Kategória:   Fürdőtermékek

"Nyugalom és jó közérzet" pezsgőfürdő krémes-virágos illattal. Az értékes makadámiadió-olaj és az avokádóolaj védi és táplálja a bőrt.

Sisszy

2017. április 18.

Ha drogériában járok mindig elcsábulok valamilyen fürdőtermékre. Legutóbb ez a kis pezsgőtabletta jött velem. Én felhasználtam az egészet egy fürdés alkalmával. Egész gyorsan pezseg, de nekem nem annyira jött be ez a fajta fürdőélmény. A vizet nem színezte be, az illatát se nagyon éreztem, pedig amúgy nagyon jó illata volt a zacskóban. Testápolózni nem kellett utána, de mégse volt az a hűű élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Tvylvis

2017. április 6.

Isteni makadámiadiós illata van, élmény vele a fürdés! Szeretem ezt a pezsgőtablettás formát, előjön belőlem az önfeledt gyerek. Nem szárít, nem irritál, nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sucrose, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.