DrJuice Co.

Ár:   1500 Ft és 3000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   20 g és 50 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Auchan, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Ár:   1500 Ft és 3000 Ft
Kiszerelés:   20 g és 50 g
Lelőhely:   Auchan, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A fertőtlenítő hatású ezüstkolloid és alkohol-tartalmú gél előnyösen alkalmazható a pattanásos, zsíros bőr ápolására. Szőrtelenítés, borotválkozás, napégés-rovarcsípés esetén a bőrfelület nyugtatására.

Tartósítószert, színezőanyagot nem tartalmaz.

Lorigil

2019. december 7.

Nagyon jó pattanásos bőrre, írtja a pattanást okozó bacikat, és sokkal szebb lesz a bőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

rubosnetti

2018. május 11.

Eredetileg pattanásokra vettem, de nem éreztem semmi különös hatását. Viszont szúnyogcsípésre nagyon bevált, megszünteti a viszketést, lehúzza a pirosságot, duzzadást. Nagyon hamar beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

Oraculum

2016. szeptember 15.

Imádom, a pattanásokat és a gyulladást gyorsan lehúzza, másnapra nyoma sincs a duzzadt-piros foltoknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Hidratálók: PEG-7

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ezüst. Erős antibakteriális hatásáról ismert, baktérium-, gomba- és vírusölő hatású nemesfém, mely a kozmetikumokban fertőtlenítő, dezodoráló tulajdonságokkal bír valamint színezékként is használatos. Paula Begoun szerint az ezüst túlérzékenységet és ezüsttoxicitást okozhat a bőrön.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.