Drop of Nature

Ár:   449 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2016. május 18.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Egy kád forróvízbe helyezve a termék pezsegve feloldódik és az illatok valamint a fürdosók nagyszerű füdés élményt biztosítanak.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 20.

Büdös és semmit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 20.

Büdös és semmit nem ér.

NagyVani

2020. február 25.

Hármat is próbáltam belőle,de mindnek ugyanolyan illata vagyis inkább szaga volt. Borzalmas,dohos szag. A vizet színezte de egyáltalán nem volt jó a hatása. Számomra teljes pénzkidobás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 25.

renata89

2019. március 8.

A levendulásat próbáltam. Amikor beledobtam, pezsgett, majd alábbhagyott. A vizet rózsaszínre színezte, az illata borzalmas, köze nincs a levendulához.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Lina14

2019. február 2.

3 illatban is kipróbáltam, egyik sem valami nagy szám, alig színezik meg a vizet, alig van illatuk, nem igazán éri meg

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

beautyanna

2018. december 10.

Átcsomagolt kínai gagyi. De most komolyan - se nem habzik, büdös - az ember nagy reményekkel dobálja a teli kád vízbe. Értelmetlen pénzkidobás sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 10.

HDorina

2018. szeptember 25.

Örömmel vettem meg a mézes tejes fürdőgolyót, mert tetszett a formája és arra számítottam, hogy mennyire jó illata lesz és ápolni fog, hiszen tudjuk, hogy a méz milyen ápoló hatással bír. De ahogy beledobtam a vízbe már az nem tetszett ahogy feloldódott. Olyan szivacsos formája lett.. A víz enyhe sárgás színű lett, de semmi illat és ápolás. Mintha sima vízben fürödtem volna. Gondoltam hogy a levendulásat kipróbálom de ahogy olvastam annak sincs nagy sikere.
(2016.12.12)

Update:
A levendulásat ajándékba kaptam. Azon kívül, hogy a víz rózsaszín lett, semmi hatása nem volt. A víz büdös lett, egyáltalán nem levendula illatú. Nem tudom ki tervezte ezeket a fürdőgolyókat, de, hogy nem a relaxálásra és a bőr ápolására, az is biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

(2016.12.12)

Update:

Zsuzsi216

2018. január 22.

Ajándékba kaptam karácsonyra, mert az illető tudja, hogy imádom a fürdőbombákat.
Sajnos egyáltalán nem hozta azt az élményt, mint az eddig próbált fürdőgolyók.
Sem az illata, sem a hatása nem jó. Sőt, borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Sajnos egyáltalán nem hozta azt az élményt, mint az eddig próbált fürdőgolyók.
Sem az illata, sem a hatása nem jó. Sőt, borzalmas.

sttramara

2018. január 3.

Na ez az a fürdőgolyó, amiből jól bevásároltam, de nagy hiba volt. levakarhatatlan,lemoshatatlan olajos réteget hagy maga után, ráadásul se jó illata, se olyan nagyon nagy hűha faktora nincs, mint pl a Lushos fürdőbombáknak. igaz, hogy olcsó volt, de nem jó választás, akkor inkább beruházok egy drágábba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

B.Enci

2017. január 30.

A mézes tejes verziót próbáltam ki, katasztrófa. Nincs semmi illata, nem is pezseg, viszont úgy viselkedik és olyan színű is mint a homok ... teljes pénzkidobás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

krdori

2017. január 27.

DM-ben jártam, impulzív vásárlást csináltam... Elég nagy hülyeség volt és pont.
Citromfüveset vettem, mert tetszett a színe és az illata. De már ott elbizonytalanodtam mikor a kádba dobás előtt, kézbe véve atomjaira esett. Szerencsére maradt egy nagyobb darab, azt bedobtam és vártam "a" pezsgést, de semmi. Elég kukán nézhettem ki. Gondoltam biztosan kell a többi része is az élményhez, hát 3 maroknyit lapátoltam bele, de csend volt. A fürdővíz színe közben zöldes lett. Az "illat" és az élmény tartott vagy 5 percig, aztán inkább lezuhanyoztam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

DM-ben jártam, impulzív vásárlást csináltam... Elég nagy hülyeség volt és pont.

Színezék. Lilás piros.