drRiedl

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Wellmed üzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milka86, az összetevőket feltöltötte: pandika77, Módosítva: 2016. december 8.

Lelőhely:   Wellmed üzletek, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arclemosó tej organikus növényi kivonatokkal bármely bőrtípusra

Bio minősítésű argánolajjal, zöld tea és hibiszkusz kivonattal gazdagított arcápoló, amely tökéletesen megtisztítja bőrét a mindennapi szennyeződésektől, és a sminket is eltávolítja.

Az antioxidánsokban gazdag, organikus zöldtea és hibiszkusz kivonat serkenti a bőr kollagén és elasztin termelését, a bio argánolaj simítja a ráncokat, regenerálja, vitalizálja arcbőrét.

Kajla

2020. szeptember 11.

Ez egy olyan termék, amit a bőröd meg fog köszönni. Nagyon kellemes érzetet hagy használat után, nagyon száraz bőrre kifejezetten jó. Nekem kicsit zsíros a bőröm, ezért nem használom minden nap. A nagyon erős sminket nem lehet vele lemosni, ezt nem is érdemes gondolni róla, én általában egy sminklemosó után használom, arra tökéletes, plusz eltávolítja a sminklemosó maradványait, amik amúgy irritálják a bőrömet.
Az egész termékcsaládot imádom!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Az egész termékcsaládot imádom!:)

bebecske22

2020. augusztus 9.

Már 3. flakonnal elhasználtam belőle és egyszerűen imádom! Csodálatos az állaga, csodát tesz a bőrömmel, én még maszkként is szoktam használni, ha éppen nagyon száraz és hámlik. Biztos, hogy folyamatosan lesz itthon ebből az arclemosó tejből! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

nsaranna

2020. augusztus 9.

Ezzel oldom fel a bőrömön a sminket és a fényvédőt, egy percig masszírozom át vele az arcom, majd egy géles lemosót használok. Szuper jól tisztít együtt, és nagyon jó összetevői vannak. És fincsi az illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

bzsofi22

2020. július 29.

Nagyon #szeretemtermék. Finom illata van, szuper hatoanyagokkal, es nem utolsosorban magyar! A tonikjaval egyutt hasznalom kb 3 honapja, az arcom szinte feludul tole, nagyon puha lesz, ebben a melegben nem is igenyel tovabbi hidratalast mar a borom miutan ezt hasznaltam. Legutobb egy uj pudertol kipattogott a homlokom, idobe telt mire rajottem mitol lehet igy tobbszor is kipattogtam a hasznalata utan, de 2 kipattogas kozott mindig ezt a lemosot es tonikot hasznaltam es nagyon szepen lehuzta a kipattogast 2-3 nap alatt (ha nem hasznaltam vegig megmaradtak, ezt teszteltem...)
Egyetlen negativum, hogy a sminket nem szedi le tul nagy hatekonysaggal. Ha egy masszivabb alapozo van rajtam akkor elotte kb 2-3db micellas vizes koronggal at kell menni, majd utana jon ez a tejes atmosas 1 koronggal, vegul a tonik. Igy kicsit sok korong fogy egy lemosaskor, de a riedl termekekkel sporolok egyet ugy, hogy a korong egyik oldalanak FELERE megy a kb 2,5 borsonyi tej es azzal torlom at, majd a korong masik oldalan a korong másik felere (ami szaraz) megy a tonik. Hiaba magaba egy komplett sminkhez nem elegendo a lemosashoz, megis ujra fogom venni mert a bőrrel csodát művel. Kesobbiekben ki fogom probalni a tobbi termekuket is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Törpe

2020. június 7.

Száraz, érzékeny, hámlásra hajlamos bőröm van, néhány pattanással, és rengeteg sok mitesszerrel. Előtte egy szappanmentes lemosót használok esténként, majd utána ezzel törlöm meg az arcom. Felér ez egy hidratáló krémmel is, nem mindig szükséges utána hidratáló. :) Szeretem, enyhe illata van, eddig bevált, szép az arcbőröm tőle.

Update (2020. június 7):
Még mindig imádom! Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Update (2020. június 7):
Még mindig imádom! Biztosan újra fogom venni.

Betti21

2019. április 2.

Ez a termék kellemesen tisztít nincs utána száraz vagy ragacsos érzés. Nem használom napi rendszereséggel, de amikor kell jól tisztít és puha utána a bőröm. Ár érték arányban is nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

Aphrozin

2019. január 5.

Sok arclemosó krémet használtam, de ez annyira finom, meg természetes, meg illatos, meg leszed minden sminket. Nagyon szeretem, a tonikjával együtt használom, nekem nagyon beválltak, nem látom értelmét váltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

medi5

2018. augusztus 11.

Nagyon szeretem ezt az arctisztító tejet. Krémes állagú, jó illatú, nagyon kellemes használni. Könnyen lemosható, a bőr utána nagyon puha lesz. Rossmannban kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Kencefice9

2018. május 16.

Nagyon szeretem ezt a termékcsaládot. Ez volt az utolsó amit beszereztem, de ez egy kincs. Rendkívül jó illata van, és nagyon puha lesz tőle a bőröm. A szemkörnyékre is nyugodtan használhatom, mert nem irritál. Együtt használom a lemosójával és nagyon elégedett vagyok velük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

tittus

2018. március 25.

Kellemes kis arctisztító krém-szerűség. Nekem nagyon tetszik az illata, igazán felfrissíti a bőröm. Kellően hidratálja is, a használata után nem húzódik a bőröm, puha és sima. Ajánlom mindenkinek, ezerszer jobb választás, mint egy alkoholos tonik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin