drRiedl

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Wellmed üzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: knon.anett2, az összetevőket feltöltötte: pandika77, Módosítva: 2016. december 12.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Wellmed üzletek, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Intenzív bőrpuhító arckrém száraz, extra száraz , ekcémás bőrre.Sheavaj, búzacsíraolaj, ligetszépe olaj, urea tartalmú hidratáló arckrém. Rendszeres alkalmazása észrevehetően javítja a száraz, problémás arcbőr kondicióját.

Kőolajszármazékot, parabént, mesterséges szinezéket nem tartalmaz. Illatanyaga allergénmentes.

rrituss

2018. október 27.

Szépen rendbe hozta a kiszáradó, hámló bőröm tavaly télen, ám egy idő után pirosas, viszkető foltok jelentek meg az arcomon, amik csak azután voltak hajlandóak elmúlni, hogy abbahagytam a krém használatát. Sajnálom, mert nagyon szerettem eleinte, finom illata van, könnyen beszívódik, visznot emiatt sajnos nem tudtam tovább használni, így 3 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Zuzupet

2018. szeptember 13.

Három flakonnal használtam el belőle!Szépen rendbe hozta a bőröm(télen nagyon hámlik).Viszont most amikor a legutóbbi elfogyott sajnos másik fajta krémet vettem ettől a márkától (speciális arckrém aknés problémás bőrre), amitől súlyos allergiás kiütéseim lettek :( .Na azóta ezt a krémet sem bírja a bőröm!Tanulság:Soha ne cseréld le a jól bevált csodakrémed!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Kencefice9

2018. május 16.

Nagyon szeretem. Nem hagy zsíros foltot, nem nehezíti el a bőröm, hamar felszívódik, az illata pedig nagyon kellemes. Nagyon tartós. Fél év biztos eltelt mire elfogyott a dobozzal. Szuper a pumpás adagolós megoldás. Roppant praktikus. A tégelyes krémeket kevésbé szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

vikikike

2018. április 19.

Meg vagyok vele elégedve, mióta használom nincsenek száraz, hámló foltok az arcomon. Hamar beszívódik, az illata is kellemes. Arra viszont oda kell figyelnem, hogy viszonylag vékony rétegben használjam, különben túl sok a bőrömnek. Kb fél év alatt fogyott el az első doboz, és már rendelem is a következőt. Plusz pont a pumpás kivitelért, minden krémet így kéne árulni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

reggi64

Korcsoport: >54
2016. december 1.

pillanatok alatt beszívódik ,nem hagy zsíros érzetet maga után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 1.

pillanatok alatt beszívódik ,nem hagy zsíros érzetet maga után

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate