drRiedl

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: CukiNikoca, az összetevőket feltöltötte: pandika77, Módosítva: 2016. december 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az alkatilag fokozott faggyútermelés következtében kialakuló pattanások, aknék, zsíros, korpásan hámló és viszkető bőr kezelésére kifejlesztett termék. Hatóanyagai hatásosan  kezelhetik a kellemetlen tüneteket.

Rendszeres használata mentesítheti a homlokkontúron, szemöldökben, orrtőnél, fülek mögötti zónákban elhelyezkedő hámló, viszkető, vörös foltoktól, melyek stresszes időszakban aktivizálódhatnak.

A termék kőolajszármazékot, parabént, mesterséges színezéket nem tartalmaz, illatanyaga allergénmentes.

dorakrem

2019. január 26.

Olvasva az előző véleményeket, én nem tudok olyan szert kitartóan alkalmazni, ami elsőre nem hozza a várt hatást, legalábbis nem látok olyan jeleket ami pozitív a hatást illetően. Nálam ez nem jött be, olykor zsíros a bőröm és egy egy pattanás is kijön, de ez valahogy még rátett egy lapáttal, és ezért nem is folytattam a használatát. Lehet, hogy még egyszer megpróbálom, egyenlőre nem győzött meg, annak ellenére, hogy a DrRiedl termékeket alapvetően szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

rrituss

2018. október 27.

A pattanásos bőrömre reméltem, hogy jó hatással lesz, az elmúlt néhány évben sokmindent kipróbáltam, mindenben nagyon bízva, viszont nem igazán mulasztott el semmit, ellenben még több gyulladt gumó jelentkezett állvonalon, így kénytelen voltam abbahagyni a használatot, amivel azok el is tűntek. Számomra a teafaolaj nem igazán vált be, próbálkoztam többféle krémmel, lemosóval is, ezt a terméket is azért próbáltam ki, de nem hozta a hozzá fűzött reményeket, így más után néztem. Szerencsére azóta már sikerült kialakítanom a rutint, ami tényleg használ, hosszú távon is, de a DrRiedl krémek nem képezik részét ennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Zuzupet

2018. szeptember 13.

Az én bőröm tönkretette!! 4 napig kentem az arcomra,sajnos legalább 100 db apró pattanásszerű kiütés lett a fejemen tőle!Ennek már egy hónapja és még most sem múlt el.Érzékeny bőrűek kerüljék!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

sztinke

2017. augusztus 14.

Igazából nem is tudom miért vettem meg. Előfordul egy-egy pattanás a bőrömön, de alapvetően inkább "csak" a tág pórusokkal, miteszerekkel és felszíni vízhiánnyal küzdök, úgyhogy ezt a krémet nem kifejezetten nekem találták ki. Ettől függetlenül kellemes használni, bár csak éjszakára, mert amellett, hogy nem hidratál, mégis zsírosítja a bőrömet. Egyébként a hatása nem rossz, hűsít, nyugtat, és az esetleges irritációt/gyulladást is csökkenti tényleg. Könnyű az állaga is, hamar beszívódik.
Szóval igazából nem rossz, főleg problémás bőrre lehet valóban jó választás, én viszont nem fogom újravenni, ennyit használ a sima teafaolaj is, belecsepegtetve az arctonikomba.
Egyébként az ára sem vészes, és az összetétele is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Egyébként az ára sem vészes, és az összetétele is megfelelő.

tittus

2017. június 6.

Na. Háát, egy ideje már használom ezt a krémet, kb február óta. Először nem nagyon láttam hatását, na de ezért is kell kitartónak lenni :). Nekem tavaly nyár óta nagyon csúnya, aknés lett az arcom, folyton gyulladásban volt, előtte még soha nem volt ilyen, tinikoromban sem. Nem akart múlni, folyton piros volt és fájt, tehát egyértelmű, hogy már mindent kipróbáltam rá, csak épp gyógyszert nem akartam, de semminek nem volt jelentős hatása. Aztán gondoltam, lesz, ami lesz, elkezdtem használni ezt a krémet esténként. Aztán annyira kellemes érzetet adott (gyorsan beszívódik és puha utána a bőröm), hogy már reggel is elkezdtem használni. Mellette semmi új kenceficét nem próbáltam az arcomra, előtte a himalája sószappant használtam, de annak sem volt látványos hatása hónapok után sem, így kezdtem elhagyni. Nem is figyeltem, hogy mi a szitu, és egyszer csak azt vettem észre, hogy a bőröm sima lett és a korábbi hegek, foltok kezdtek elhalványodni (amúgy mások is észrevették a javulást). Egész szép lett a bőröm tőle, szépen halványítja a foltokat is, és bár jönnek ki újabb csúnyaságok időnként, sokkal hamarabb múlnak. Abszolút ennek a krémnek tulajdonítom a dolgot :). Nekem baromi sokat segített a bőröm állapotán, pedig nem is gondoltam volna. Nem mondom, hogy mindenkivel csodát tesz, de szerintem egy próbát megér, ha más már nagyon nem használ. Az ára sem vészes, nem kell belőle sok, sokáig kitart. Gyorsan beszívódik, lehet rá sminkelni, nem csúszik el rajta. Az illata teafaolajos, de tök elviselhető. Plusz pont a szép összetevőkért és a pumpás kiszerelésért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Mirata

2017. április 17.

Rendben tarja a problemas bort, de nem szarit. Kellemesen hűsit. Kellemes gyogynoveny illatu. Remek keszitmeny :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Szamocka

2016. szeptember 25.

Nem tudom, hogy ez vagy a Paula's choice 2%-os BHA savas hámlasztója segített-e, mert egyszerre kezdtem el használni a kettőt. Mindenesetre mióta ezt a kombinációt használom, azóta egész szép az arcbőröm! 10 éve küzdök makacs pattanásokkal, és nem azt mondom, hogy most már olyan az arcom, mint a babapopsi, valószínűleg sosem lesz már olyan, mindenesetre a korábbi katasztrofális állapotokhoz képest nagyon jó az arcbőröm (Azt jelenti, hogy előfordul néhány mitesszer és havi 3-4 pattanás). Az összes létező receptre kapható pattanás elleni krémet kipróbáltam már valamelyik bőrgyógyász által, de egyik sem segített annyit, mint ez a 2 kis "csodaszer". Én már fél éve használom minden este ugyanazt a tubust, és még mindig van benne! Szóval az ára is nagyon baráti. Külön plusz jár a természetes összetevők miatt. 10 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Milka86

2016. augusztus 29.

gyorsan beszívódik, szerintem az illata is kellemes, csodát nem művelt nálam, de mivel én a tejtől leszek ragya, nem is lehet várni, hogy egy krém ezt megakadályozza :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

CukiNikoca

2015. június 2.

Nekem a kozmetikus ajánlotta ezt a krémet mivel T alakban zsírosodik a bőröm illetve pattanásos is. Szerintem vagy 3 hónapja használom ugyanazt, elég gazdaságos és az ára is jó. Sokszor bekenem vele az arcomat és a pattanás másnapra leszárad.
Most, hogy jön a nagy meleg azt veszem észre nem annyira hat mint eddig, de szerintem ehhez hozzátartozik az is, hogy izzadós vagyok.
Összességben nekem bevállt és ha elfogy szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 2.

Összességben nekem bevállt és ha elfogy szerintem újra fogom venni.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate