Egyéb

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szalaijudit92, az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2016. január 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Elsősorban zsíros hajúaknak ajánlott a vizes mosások gyakoriságának csökkentésére. A sampont fel kell hinteni, eldörzsölni, utána fésűvel és törülközővel eltávolítani.

Sztonka

2019. november 15.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, sokszor újra vettem már. Szeretem, hogy nem bután gázos flakonban van, bár lehet ez így másoknak macerás. Nekem egyáltalán nem az, könnyen tudom használni és eloszlatni a tenyeremből. Nem hagy fehér réteget a hajamon, szépen elfedi a zsírosodást. Az ára meg szuper kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

Kinga79

2019. szeptember 15.

Szerintem teljesen rendben van. Kicsit körülményes a használata, egy sprayhez képest, de 3 napot kibír még és ezenfelül dúsabbnak is tűnik a hajam. Olcsó, a csomagolás újrahasznosítható és magyar termék.(számomraez fontos ) Veszek majd, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Fabricia

2019. augusztus 28.

Sok száraz sampont próbáltam, és őszintén egy sem jó. De inkább ezt választanám mert olcsó, nem hajtógázas, egyszerűek az összetevői. Amit kell hozza. Előrehajtott fejjel jól bedörzsölöm és kész. Ha kicsit többet használok akkor igen poros maradok és kicsit világosítja a hajamat de amilyen sűrűn használom nagyon nem zavar. Lényeg az,hogy még 2 napot kihúzok vele:)
Árához képest hihetetlenül sokáig bírja (mivel nem fújós!)
Én ennél a fajtánál maradtam.;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Árához képest hihetetlenül sokáig bírja (mivel nem fújós!)
Én ennél a fajtánál maradtam.;)

Mirabylia

2019. július 8.

Ahhoz képest, hogy milyen egyszerű és olcsó, nem rossz kis termék. Nem lett a kedvencem, de inkább ezt venném, ha nincs a kedvencem. Sajnos nehezen tudom kezelni, a hajam poros marad utána, de ez még mindig jobban bevált nekem, mint a Frottee.
Árban verhetetlen, tudásban nem túl sok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Árban verhetetlen, tudásban nem túl sok.

oskolasodett

2019. június 12.

Sajnos könnyen zsírosodó hajam van, hajmosás után 1-2 nappal már szörnyen néz ki. Ha ezt a száraz sampont használom, plusz 2-3 napot nyerek a következő hajmosásig. Kisebb részekre elválasztva szoktam beleszórni a hajamba, majd kézzel jól eldörzsölni, végül alaposan kifésülöm. Nekem sokkal jobban bevált, mint a fújós, drágább társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

mrs.imperator

2019. április 25.

Jó termék, tovább elég mint a fújós változatok. Hihetetlenül olcsó. A hajból érdemes jól kifésülni, kikefélni. Újravettem, segít vészhelyzetekben :)

Update: évek óta mindig van nálam több tubus is tartalékba.... Kb minden második nap használom, nagyon gyorsan zsírosodik a hajam és valamennyire segít rajta bár a rendszeres használata tény hogy nagyon szétcseszi a fejbőrt. Viszket tőle a fejem de legalább nem csurom zsír a hajam. utazashoz is praktikus, sátrazáshoz fesztiválra is tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 25.

laura20020201

2019. április 12.

Egy nappal kilehet vele tolni a hajmosast, de semmi extrát nem tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

Egy nappal kilehet vele tolni a hajmosast, de semmi extrát nem tud.

morningflower

2019. március 28.

Ez a tarcsi száraz samponom, otthon, nálam van a kedvenc Schaumám, ez a páromnál van. Nekem nem egy hétre kell a kitolás, 3 naponta fixen hajat mosok, de a tövére - az nincs szőkítve, így zsírosodik, a többi részen átmenetekkel szőke vagyok - frissítésnek tök jó. Tény, hogy meg kell tanulni használni, de egy tipp: hajszárító :) Ha befújtad, fésül át és "száríts rajta" 2 percet alacsony intenzitással, csak, hogy kicsit "szétfújd". Utána formázható a frizura.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Meja

2019. január 27.

Nem olyan könnyü felvinni, de ha megvan a megfelelö technika, akkor egy két nappal simán ki lehet tolni a hajmosást. Sokáig el is, szóval véleményem szerint ár-érték arányban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

AngelHeart80s

2019. január 7.

Nincsen semmi hatása, ugyanolyan zsíros állagú a hajam, ha ráteszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Nincsen semmi hatása, ugyanolyan zsíros állagú a hajam, ha ráteszem.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Limonene, Linalool

Kaolin 0 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.