Dsquared²

Ár:   7400 Ft, 9500 Ft és 12 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ursus, az összetevőket feltöltötte: Ascyra, Módosítva: 2018. január 9.

Ár:   7400 Ft, 9500 Ft és 12 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: fehér bors, vetiver, ámbra, musk, ibolya, liliom, cédrus

Niki0215

2019. augusztus 22.

Mennyire imádom...kezdetben fűszeres, fás mély illat, majd idővel lágyul, kissé ibolyás, friss....Tartós illat, a férjemnek meg is vettem...Nem sok mindenkin éreztem eddig, nem szembe-jövős illat .....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

wildrose

2018. augusztus 2.

Eszméletlen szuper, könnyű, fás illat, az ibolya frissessége még tovább légiesíti. Nagyon tartós, és nagy előnye az is, hogy nem tucatillat. Imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Ascyra

2017. december 14.

Ezt a csodát a párom mutatta meg a D-ban a múltkor, amikor Hermést is szaglásztunk. Állítása szerint többször használta régebben, de én először nem értettem miért és egyáltalán nem vágtam, hogy mit eszik rajta. Aztán ahogy a fejillat elillan (nekem nagyon vetiveres, utálom a vetivert), megkezdődik a csoda. Finom, lágy őszi és száraz fa illata. Annyira beleéltem magam az illatba, hogy konkrétan megihletett. Hatalmas-égigérő fák közé kerültem, ahol jelen van a cédrus, a bors és a vetiver is, immár nem zavaró formában. Ez az illat szerintem nagyon maszkulin, én nem tartom nőiesnek. Legalábbis az én orromnak kőkemény ez a fásság és inkább egy megfontolt férfin tudom elképzelni, aki lassabban beszél, és megfontoltan, átgondoltan cselekszik. Benne van az ősz lassúsága és az elmúlásra felkészülés szomorkássága. Szerintem ez a parfüm egy újabb, méltatlanul nem ismert, apróbb csoda, amelynek én köszönöm meg, teljes és tiszta szívvel, hogy létezik. Biztos, hgoy karácsonyi ajándék lesz belőle :)
A tartósságáról muszáj pluszban szót ejteni: 2 nap. Vicc nélkül: zuhanyzás után is.

(Pici update: itt van előttem, és nem bírtam ki, hogy az ajándékról a celofánt el ne távolítsam - AKARTAM ezt az üveget kézbe venni. Órákig el tudnám nézni. Annyira tökéletes, még a dobozon levő typográfia, a fekete szín és az elrendezés is, annyira tűpontos és természetes minden, hogy akár dísztárgyként is használható maga a doboz vagy az üveg. Teljesen odavagyok érte - alig várom, hogy átadhassam, mint ajándék :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

Zelmora

2017. szeptember 25.

Hogy én mennyire odavagyok ezért...Letisztult, egyedi, már-már Tom Fordosan uniszex, sőt, annál jóval komplexebb illat szofisztikált csomagolásban. Komolyan gondolkozom, hogy megveszem magamnak nő létemre, papíron a fejjegyek elillanása után nekem egy nagyon dögös, fűszeres mély virágillat jön át, mondjuk inkább az Intense verzión. Ritka az amikor egy parfüm így megfogja az embert - mindig eldugok a táskámba egy minta papírkát belőle, ha a Douglasben járok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

jhonas

2017. augusztus 25.

Az egyik legjobb illat amit valaha használtam. Időnként vissza vissza térek hozzá... egyszerűen muszály. :) Kellemes, fás-fűszeres illat, nem az az èmelyítő fajta. Mindennapi használatra ajánlom. Ha ezt fújom magamra sokszor kérdezik, hogy mi ez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

chiba

2016. május 31.

Páromat ajándékoztam meg vele és imádtam rajta!
Az ibolyás fássága elbűvöl.Egy napsütötte, virágos és a természetben szabadon termő fűszerek erdejébe invitál.
Különleges illat, nem az a mindennapi tucat!tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 31.

Páromat ajándékoztam meg vele és imádtam rajta!
Különleges illat, nem az a mindennapi tucat!tartós is!

loju

2015. szeptember 2.

Imádtam a páromon, pedig az első szippantásra túl édesnek tűnt, de aztán... előjöttek a fás jegyek és hmmmm! Szupi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

conradkollmann

2014. augusztus 14.

nekem nagy kedvencem! friss és üdítő! nagyon tartós is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

nekem nagy kedvencem! friss és üdítő! nagyon tartós is!

dora.gyurkovics

2014. június 29.

Szerintem az egyik legjobb férfiparfüm. Nem tucat, nem tömegillat. Nagyon friss, közben mégis fűszeres. Nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

ursus

2013. december 28.

Van olyan női illat, amihez nem kellett volna megalkotni a férfi párját :)
Női illatnak tökéletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 28.

Van olyan női illat, amihez nem kellett volna megalkotni a férfi párját :)
Női illatnak tökéletes :)

Antioxidánsok: Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)