Dsquared²

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2019

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: rózsabors, áfonya

Szívjegyek: rózsa, magnólia, licsi

Alapjegyek: borostyánfa, pézsma, cédrus

Timi8

2020. augusztus 20.

Nyálcsorgatòan fincsi, lédùs, friss-gyümis-fűszeres, pikáns, pimaszka illat.
Cacharel Amor-Amor vonal, simán lehetne annak a flankere. Semmi komoly, semmi nagy volumenű, de most pont ilyesmikre vágyom, valahogy semmi extrára, ùgyhogy épp ideális... Barátosném hogy is fogalmazta a minap? Átváltottam a semmitmondò illatokra☝️😅... Lehetséges, de ez nekem nem az!
Tartòs, igazi kis nyári huncutság, Escada-koktélok helyett most végre egy tökéletes gyümis alternatìva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Nyálcsorgatòan fincsi, lédùs, friss-gyümis-fűszeres, pikáns, pimaszka illat.

RekaKrem

2020. augusztus 17.

Többször próbáltam, designer kategóriában most ő a nagy kiválasztottam. Gyümölcsös tusfürdő-tisztaság illat, nem édes rajtam, és van benne egy jó modern fricska. Nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Vaslady

2020. március 7.

Nagyon édes illat,cukorfelhő...amit tompit a rózsa,bors,magnólia,licsi.
Leszáradása borostyános...és erősen cédrusos.
Jól eltalált dizájn,piros üvegbe zárt piros illat....kicsit sampon feelingbe megy át.
Tartósnak tartós.
Egyenlőre papircsikon tesztelve,de kaptam mintát,úgyhogy bőrteszt is lesz a napokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

Nagyon édes illat,cukorfelhő...amit tompit a rózsa,bors,magnólia,licsi.
Leszáradása borostyános...és erősen cédrusos.
Tartósnak tartós.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citral, Cinnamyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.