Duchesse

Ár:   295 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. április 25.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Friss illattal, mindennapos gyengéd ápolás,Aloe Vera-,zöldtea- és kamilla-kivonattal.Az érzékeny intim testrész külső felületének különösen gyengéd napi ápolásához és kíméletes tisztításához. Mindennap a tisztaság, a védelem és a komfort biztos érzését nyújtja.

wildrose

2018. április 25.

Kellemes, jó érezhető, de nem tolakodó illatú, megfelelő méretű kendő, jó minőségű, elég nedves, jól frissít és nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 25.

Ennie86

2017. október 14.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. :) Nem irritál, nagyon jó az illata, és nem tocsog. Az ára is teljesen jó. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Izabel

2016. június 12.

Sok intim törlőkendőt próbáltam már, konkrétan mindig van valamilyen a táskámban, de eddig ez vált be a legjobban. Mégpedig azért, mert nem tocsog a nedvességtől, csak épp annyira nedves, amennyire kell, hogy az legyen. Gyengéden tisztít, nem okoz irritációt, pedig odalent nagyon érzékeny vagyok az ilyesmire... Praktikus a kiszerelése, az ára pedig abszolút baráti, én sokkal jobban szeretem, mint a drága társait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

juditkaa70

2016. május 13.

Éppen tegnap vásároltam be a Müllerben, Vettem ilyen törlőkendőt is. Baráti az ára is. Gyengéd,friss illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 13.

tonic

2016. május 1.

Én is áttértem erre, a Lactacydot váltottam,szerintem hatékony,jó, lehetne több egy csomagban,-bár így elfér a táskában is-,de az ára is jó,gyengéden tisztít,szerintem teljesen jó, ha hosszabb távon is beválik,maradok ennél, de egy próbát sztem másnak is megér,amennyiben vki nem akarja a dupla ennyibe kerülőt venni. (aminek ráadásul nem is annyira jó itt az értékelése...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 1.

KuliKali

2016. április 26.

Szeretem,praktikus,gyengéd,és nincs kellemetlen szaga mint pl. a Libressenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 26.

Szeretem,praktikus,gyengéd,és nincs kellemetlen szaga mint pl. a Libressenek.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Glucose

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.