duschdas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Teremtsen trópusi hangulatot a zuhany alatt. Az egzotikus kókuszillatot árasztó Coconut Paradise tusfürdő gél elcsábítja az érzékeit, miközben a krémes hab gyengéden körülöleli bőrét.

Jelizz

2017. május 16.

Ritkan jutokehez a tusfurdokhoz mert csak a mullerben talalhato meg neha Euro centerekben. Nem draga 300 ft . Nem igazi kokusz illat inkabb vlani enyhe edes szappanos illat. Nem tudom hogy a benne leve micro gyongyoknek mi a szerepuk 😀 de nem rossz . Nem vennem ujra maximum mas illatban. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

HRenata

2016. június 20.

Nagyon szeretem a kókuszt, enni is és az illatát is. Keresgéltem egy normális kókusz illatú tusfürdőt, ami nem műanyag vagy vegyszeres szagú és nem is inkább vaníliás puding. Ez egészen jó! Szerintem finom illata van, puha habja, kicsit még zuhanyozás után is érzem a bőrömön a kókuszt, és nem szárít. Egyelőre ennél maradok. Az enyémnek sem teljesen ilyen a csomagolása, és összetevő is több van benne, mint ami itt szerepel. Valószínűleg felújított változat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.

dandy

2016. március 26.

A Müllerbe bukkantam rá, épp akciós volt, így 295 Ft-ért lett az enyém. A csomagolása picit más és az összetevők sem stimmelnek teljesen, lehet ez egy felújított változat, amit vettem. Nem ismerem a Duschdas termékeket, de kíváncsi voltam. Nagyon fincsi krémes kókuszos illat, ami sokáig érződik. Én mondjuk elfogult vagyok a kókusszal, nem nagyon van olyan kókuszos cucc amire azt mondanám, hogy blöööee. :D Szóval nagyon jó krémes, jól habzik, nem szárít, jól tisztít...nem is kell ennél több. :) Lehet kipróbálok még más Duschdas tusfürdőt is...majd ha a felhalmozott kb. 10-15 darab tusfürdőm elfogy :DDD

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

csildiko60

Korcsoport: >54
2014. szeptember 11.

Teljesen rendben van az illata, igazi kókusz illat. Nem tejes, nem cukros. Nagyon jó érzés tusolni ebben az "illatfelhőben".Az én bőrömön egy ideig megmarad. Újra vásárlom, ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Ferita

2014. június 30.

Nekem kifejezetten tetszik az illata! Mostanában újra rámtört a kókuszillatmánia mindehol azt keresem! Jól is habzik,nem is szárít! Pont jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

2014. május 11.

Nem terveztem mostanában tusfürdőt venni, mivel van itthon vagy 15 flakon, de ezt muszáj volt hazahoznom az illata miatt. Nem az az édes, émelyítő kókusz, hanem inkább olyan "száraz" kókusz illat, nekem tetszik. Nagyon jó krémes habja van, engem egyáltalán nem szárít, sőt, hidratáltabbnak érzem a bőrömet tőle mint a legtöbb tusfürdőtől (mondjuk a testemen a lábszáramat kivéve sehol nincs szükségem extra hidratálásra mert normál a bőröm).Nem tartós a bőrön az illata, de ezt nem is várom el egy tusfürdőtől, mert nem szeretem, ha a parfümöm illatán átsejlik a tusfürdő illata. Viszont arra a pár percre a zuhany alatt tényleg vidám, trópusi hangulatot varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 11.

szandrah86

2013. október 15.

Szeretem a kókuszos kozmetikumokat,megláttam és gondoltam kipróbálom. Tényleg nem egy ütős kókusz illatú tusfürdő,de nekem bejön nem émelyítő. Egy kicsit szárít és sajnálom hogy rajtam nem tartós az illata,viszont olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Heidi

2013. szeptember 3.

Szeretem a kókusz illatot,de ez borzalmas.Kókuszra még nem is hasonlít,hanem inkább mézes Negro illata van,ami már elég tömény és büdös,így a flakon végéhez érve.Habzása jó,de kb ennyi a pozitív tulajdonsága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

cioccolata

2013. május 30.

Sajnos nem elég illatos. :( Az Isana jobb! Céljának amúgy teljesen megfelel, de csalódott voltam, hogy nem illatozott erősebben, mert a kókusz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

kati545

2013. március 9.

Imádom a kókusz illatát, ezért vettem meg. Szerintem az ilyen fajta tusfürdőktől semmi extrát nem lehet elvárni, mert inkább az illat miatt gyártják őket, s nem bőrápolás céljából. Az illata visz mindent, szóval 5-ös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

Hidratálók: Sodium Lactate