duschdas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missmisfit, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet biztosít.

Irish

2016. október 24.

Nagyon kellemes illata van (bár nem tart ki a nap végéig). Nem hagy foltot a ruhán és nem is túl ragacsos. Sportoláshoz nem ideális, de sima hétköznapokra teljesen jó. Már többször újravásároltam. (az összetevők miatt viszont nem tudok max. pontszámot adni...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

Marcsus

2016. október 24.

Nekem nem ilyen a csomagolása. Az illata dezodorhoz képest valami fenomenális, nagyon jól esik reggel ezt az illatot érezni elsőként, este pedig belebújni, mint egy pizsibe, megnyugtató, harmonikus, puha, finom. Nem veszekszik a parfümmel, megbújik a háttérben, ebben az őszies időben pedig nem leszek büdi mellette estére, ha nem erőltetem túl magam. Hozzá kell tenni, hogy nem kompatibilis a testedzéssel, egy melegebb nyári napot esélytelennek tartom, hogy kibírna, és eszméletlenül lassan szárad, így a reggeli rutint ezzel kezdem és még így sem száradok meg, mire öltöznöm kell. Így sajnos nem érdemel 3 csillagnál többet, de jól esik használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

dorkka

2015. december 4.

Tényleg nagyon jó ez a deó :D Nehezen szántam rá maga, bizalmatlan voltam a márkával szemben, és erősen eltér a többi ultramegabio termékektől, amiket venni szoktam. Viszont jó az illata, nem tolakodó, és megmarad!! Alig hittem el, hogy nap végén is csak ezt az illatot érzem a bőrömön, a ruhámon. Ez nagyon nagy dolog :) Nem irritált egyáltalán, szintén nagy dolog :D És valamennyire még az izzadást is gátolja. Újravettem, mielőtt elfogyhatott volna.

Update: Még mindig a legjobb deó, de mintha hatástalanabb lenne egy ideje. Valahogy mostanában alig fedi el a szagokat, pedig főként arra vettem. Mostanában sokszor érek haza nem túl jó illatúan... sajnálom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Yubiri

2015. január 5.

Nem vált be. Az illata tetszene, de "szagosodok" mellette, pontosan ugyanúgy, mintha nem használnék deot. Napi 2x kenem, de még így is... óránként pedig nyilván nem fogom kenegetni magam, lehet akkor esetleg hatásos lenne nap végéig. Nem ezt várom egy deotól. Az 500 Ft körüli ára sem volt kedvező számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 5.

Noj03

2015. január 4.

Sokat vártam tőle az itteni vélemények alapján, de nagy csalódás volt. Az illata nekem is tetszik, ha kihoznának egy ehhez hasonló parfümöt, tuti bejönne... azonban én jóval büdösebb lettem ettől a deótól, mintha nem használtam volna semmit. Gyakorlatilag azonnal átizzadtam még egy átlagos napon is, valahogy felerősítette a verejték szagát, és ahogy elkeveredett azzal az édes illattal... Horror! Valami kegyetlen rossz és émelyítő szag keletkezett...
Azóta is csak áll a polcomon, nem használom... sajnálom kidobni, de nem vagyok képes elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

birdie

2014. november 17.

A sok maximális pont miatt vettem meg ezt a deot, mert már kezdtek hatástalanná válni a korábban használtak. Az illata nem bűvölt el, de gondoltam teszek egy próbát. Nálam leszerepelt. Nem vagyok nagyon izzadós, de valahogy ettől még szagosabb lettem nap végére, mintha nem használtam volna semmit. Egy vagy két hétig még úgy éreztem használ, de utána semmi hatása nem volt. És az illatát is megutáltam már a végére. Bár ezért nem érdemel pontlevonás, mert az illat csak ízlés dolga. De sajnos a hatástalansága miatt csak két pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 17.

szupiné

2014. augusztus 27.

Előre rettegtem a tánctábortól, hogy az előző deom miatt folyamatosan büdös leszek, úgyhogy a jó vélemények alapján megvettem ezt is, és elvittem mindkettőt. Csak ezt használtam, a másikhoz nem is nyúltam. Kellemes, diszkrét illata van, nem voltam büdös tőle egy percig sem, izzadni izzadtam, de ezt táncolás közben el sem lehet kerülni :) Amire vettem, arra bevált, azóta is ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

FerJuci

2014. augusztus 25.

A véleményekben bízva vásároltam, de sajnos nem használ izzadás ellen. Az illata jó, meg nem fogja meg a ruháim, de kb. ennyi. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

lujzi

2014. július 16.

a müllerben vettem nagyon jó áron. alapvetően alumíniummentes dezodort használok, de kánikulában vagy fontos napokon jól jön egy alus verzió. az itteni vélemények alapján vettem meg, és nem csalódtam: tényleg jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 16.

mazsola

2014. július 11.

Imádom! Nagyon kellemes, diszkrét illata van és nagyon jól teszi a dolgát!! Én a Müllerben szoktam venni, igaz, már nem így néz ki a csomagolása!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Antioxidánsok: BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.