duschdas

Ár:   290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kriszti.07, Módosítva: 2017. április 7.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Mangó illattal.

trisztan

2016. június 30.

üde, friss illat, krémes állag, szuper áron!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 30.

üde, friss illat, krémes állag, szuper áron!

Aura87

2015. július 3.

Rossmannban vettem, akciósan. Ennek volt a legjobb illata, nyárra tökéletes. Krémes állaga van, annyira nem habzik. Az illat nem igazán tartós, max 1-2 órára. Nekem felüdülés használni, és drága sem volt, kap tőlem 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

krémparádé

2015. július 2.

Végigszaglásztam több Duschdas tusit, és ez tetszett meg a legjobban. A csomagolásban sokkal édesebb és mangósabb az illata,mint mikor használom, ilyenkor érzem azt a bizonyos joghurtos beütést, meg valami zöldes illatot is, mintha a mangónak a levelét is beledarálták volna. Ez egy kicsit lerontja az édes élvezeteket, de amúgy kellemesen krémes állagú és egy ideig még körülleng fürdés után is a mangóillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Bnemrita

2015. június 9.

Jaj, ezt én is nagyon szeretem. Volt is már többször. Az illata valami csodás és szerintem jól is tisztít és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 9.

baranyeszter

2015. június 9.

Igazi nyári tusfürdő :) Néha jó ilyet használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

Igazi nyári tusfürdő :) Néha jó ilyet használni...

LadyLatte

2015. május 20.

Mennyei illata van, engem nem szarit es az allaga is megfelelo. Az illata engem kicsit emlekeztet a barackos nesteara :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Sumire

2014. szeptember 28.

Szerelem volt első szaglásra. :D Kicsit fanyar, joghurtos illat, de finom mangós, nem mű egyáltalán. Igazi nyári tusfürdő, imádom. Bár az állagával nem vagyok nagyon megelégedve, túl hígnak találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Kodi

2014. július 27.

Jó az illata, olyan nyers exotikus illat. Kicsit inkább mangó joghurt illatú. Összességében nem különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 27.

HyperBunny

2014. május 31.

Kicsit fanyarabb illata van, mint vártam, de ettől legalább még nem sokalltam be, mint a baleás mangóstól. Állagra kicsit folyékonyabb, mint szeretném, de elnézem neki. A csomagolása és az adagolója szuper, átvehetné a többi márka is a megoldást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

Maniac

2014. május 18.

Igazi gyümölcsjoghurt illata van, és ehhez passzol a krémes állaga. Kevés is könnyen felhabzik a fürdőrózsán. Hosszútávon sem szárít. Jó áron adják, akciósan szoktuk hozni, annyiért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

Hidratálók: Sodium Lactate