duschdas

Ár:   295 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2012. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

netti1990

2019. január 22.

Nagyon finom púderes illata van,ami tartós :) Teljesen elégedett vagyok Vele :) Tökéletesen teszi a dolgát :) Nem szárítja és irritálja a hónaljbőrt. 5* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Judiit

2012. december 1.

Jó kis deó, nagyon finom illattal. Mellé nem nagyon ajánlott parfüm, mert kaotikus illatkompozíció lesz a vége :) . Nyáron használom főleg. Prímán teszi a dolgát. Az ára is verhetetlen, talán 300 Ft körül van a Müllerben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 1.

szaniblue

2012. október 27.

Egyszer volt ilyen deóm, ráadásul jó nagy kiszerelés volt, úgyhogy örültem ezért amikor a végére értem. Az illata tetszett, de nem fogott meg annyira, hogy újra vásároljam. Az jó, hogy nincsen benne alkohol, nem irritálta még a frissen borotvált bőrt sem. A Duschdas termékek egész jók, néha szoktam venni deókat, tusfürdőket, csak elég nehéz beszerezni őket. Én nem is láttam még Mülleren kívül máshol. Hát az összetevői azok nem a legszebbek és szerintem újravenni sem fogom, de azért megérdemel egy négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.