e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sylvy, Módosítva: 2013. március 30.

Lelőhely:   Müller, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Mineral Booster egy különleges ásványi púder. Egyszerre fed, felszívja az olajat, összehúzza a pórusokat,  ragyogóvá varázsolja arcbőrödet. Nem tartalmaz csillámokat, de gazdagon pigmentált, minek köszönhetően arcod egészségesen ragyog. Alkalmazkodik bőröd természetes tónusához és segít a ráncképződés megelőzésében. Ideális azon lányok és nők számára, akik a könnyű, mégis jól fedő és jó minőségű sminket szeretik. A Mineral Booster A, B és E vitamin tartalmával tisztítja a pórusokat, 15 fényvédő faktorával véd és mentes mindenféle parabéntől, mesterséges színezéktől és tartósítószertől.

bbubi00

2013. április 20.

Hosszas utánaolvasás után a Shimmer árnyalatot rendeltem meg és nem bántam meg! Amikor megérkezett kicsit megijedtem, mert a kezemen kipróbálva láthatóak voltak a csillámok, de az arcon eloszlatva már nem - csodaszép, egészséges fényt ad az arcnak, de a zsírosabb részeket mattítja. Imádom, már régóta kerestem olyan púdert amitől nem lesz krétaszerűen matt az arcom, hanem egészséges ragyogása lesz. Egyébként a tartójában érdekes, lilás-rózsaszínes gyöngyház fénye van.,,

Biztosan újra fogom rendelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Biztosan újra fogom rendelni!

Sylvy

2013. március 23.

Nemrég lettem egynek a boldog tulajdonosa. A szép összetevők és a parabén mentessége miatt esett rá a választásom. Sheer árnyalatban vásároltam meg, elvileg translucent - áttetsző szín árnyalat. Szomorúan tapasztaltam, hogy alapozó fölé rakva sötétedik és mintha kicsit sárgás beütést is kapna :-( Alapozó nélkül, hidratálóra felvive nem sötétedett be, viszont nem is fedett egyáltalán. Az állaga egyébként nagyon jó, a dobozából nem ömlik ki egyből, mint a hasonló társai. Puffnit nem tartalmaz a csomagolása, amit én személy szerint nem is hiányolok.
Tervezem még a BB krémes kipróbálását is, majd update-elek a tapasztalatokról.

BB krémmel tökéletesen működik :-) ezért adok + 1 csillagot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 23.

Tervezem még a BB krémes kipróbálását is, majd update-elek a tapasztalatokról.

BB krémmel tökéletesen működik :-) ezért adok + 1 csillagot

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.