e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ColdPhoenix, Módosítva: 2013. január 16.

Ásványi alapú szemhéjalapozó, mely intenzívebbé teszi a felvitt festékek színét és növeli a tartósságukat

Coffee123

2018. november 23.

Egyik kedvenc. Nem irritál, natúr színű, a festék a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Egyik kedvenc. Nem irritál, natúr színű, a festék a helyén marad.

Tirion

2016. február 14.

Tökéletesen teszi a dolgát, jó cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

Tökéletesen teszi a dolgát, jó cucc.

murczinodett

2015. szeptember 21.

Nekem nagyon bevált, addig marad a helyén a szemfesték, amíg le nem mosom, viszont kevés termék van a csomagolásban és azt is alig lehet kierőltetni, de drágának egyáltalán nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

eprek

2015. szeptember 21.

sajnos nem vált be, kb. ugyanannyit bír mintha bármilyen alapozót használtam volna
az árához képest nem sokat adott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

az árához képest nem sokat adott

csokissex

2015. január 13.

Nekem nem vált be. 1-2 óra és ennyi. Annyit bír, mint egy sima arcalapozóval. Vagy még annyit sem. Néha úgy érzem túl vannak értékelve ezek az ELF cuccok. Nincs bajom a kínai termékekkel, dehát ezek tényleg egy kis egyszerű 100 ft-os termékek és annyit is tudnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 13.

szmelinda

2014. október 24.

Folyik le rólam minden a szó szoros értelmében, de nagy meglepetésemre ez az egyetlen szemhéjalapozó mi megbirkozik velem. Még a Too Faced Shadow Insurance se tudta megakadályozni a szemfesték csomósodását, pedig nagy reményeim voltak, főleg hogy nagyon nehezen szereztem be. Egyetlen hátránya hogy nekem úgy tűnik nem élénkíti annyira a színeket, ezert az art deco primerjevel szoktam használni, ezt a tartósságért és az artdecot a plusz élénkségért, és így órákon át tökéletes marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Nagy Dóri

2014. augusztus 5.

Nagyon olajos szemhéjam van, és rejtett is. Nekem nem bírja egész nap de egy kb 5 órát bír. Akkor szoktam használni ha elmegyek otthonról, de nem leszek el egész nap. Jó kis primer az árához képest de nekem annyira nem vállt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

farkasgaboc

2014. június 12.

Nekem nagyon bevált, szépen kiemeli a színeket, és nem gyűrődik vagy mozdul el a szemsmink.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

CherryBlossom

2014. május 16.

Eddig a sima Elf szemhélyalapozót használtam, de az most éppen nem volt rendelhető, így került a kosárba ez. Számomra ugyanazt a teljesítményt nyújtja. Munkából hazaérve sem moccan a smink. Én elégedett vagyok ezzel is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

prszilvia13

2014. március 21.

Reggel 6-kor sminkelek, és kb. 16-17-ig bírja. Van hogy tovább is, nyilván szemfesték függő.Elégedett vagyok vele árához képest nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Triacontanyl PVP
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0