e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. november 15.

A Minerals Personal porpúder tökéletesen fedi el az apró bőrhibákat, egységesíti bőröd tónusát és egészségtől sugárzó arcot varázsol. Nem tömíti el a pórusokat, mentes mindenféle parabéntől, mesterséges színezéktől és tartósítószertől. 15-ös fényvédő faktorának köszönhetően véd, E vitamin tartalmának köszönhetően hidratál.  Az áttetsző dobozkában mindig látod, mennyi van még kedvnec termékedből és nem ér kellemetlen meglepetés. A 4 különböző árnyalatnak köszönhetően valóban praktikus- személyre szabott árnyalatot varázsolhatsz elő, amely 100%-osan illik Hozzád.

Réti_D_smink

2013. május 23.

Rossz a kiszerelése, kényelmetlen, nem praktikus nekem. Gyorsan kopik, nem fed eléggé. Nekem kicsit durva szemcsés, már a többi minerál poraimhoz képest. Nem venném meg ismét. A színét nem találtam el, de ez az én hibám és nem ezért vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 23.

Camilla_B

2013. február 10.

Igaz primer nélkül használtam, de alig fed, gyorsan kopik. Folyékony alapozóra kenve már jó, dehát nem ez a funkciója, nem? Valahogy ezek a por alapú alapozók nekem sosem jönnek be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 10.

wishes

2012. november 15.

Hogy én mennyire megörültem ennek a terméknek, és elsőre még ez a 4 árnyalatból kevergetős ötlet is nagyon tetszett, de sajnos kiderült, hogy ez már a valóságban nem működik olyan flottul...
A termékben van egy forgótárcsa, ami egyszerre egy púderfakkocska tartalmát engedi csak kiszóródni, de azt is elég nehézkesen, néha már majdnem az asztalt vertem vele kínomban.
Aztán jött az isteni megvilágosodás, és kioperáltam a forgótárcsát, celluxxal leragasztottam a Medium nevű árnyalatban sárgás és a világos púdert, és azóta a Tan és a Bronze nevű árnyalatok keverékét bronzosítónak használom. Nagyon szép, egészséges fénye van, könnyű egyenletesen eloszlatni, és viszonylag tartós.
Bronzosítóként 5-t adnék neki, de hát nem az, szóval ha igazságos akarok lenni, akkor a nehézkes kivitelezés miatt jár neki pár mínusz csillag...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.