e.l.f.

Ár:   $6   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2018. november 21.

Ár:   $6
Lelőhely:   Müller, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez a könnyen hordozható, áttetsző púder segít a finom ráncok feltöltésében, a bőrhibák elhalványításában és selymes érzetet hagy maga után.

VelvetTeddy91

2020. május 12.

Szerintem teljesen rendben van, szépen fixál és rajtam nem látszik, és nem fényedesik át az arcom. Csak azért 4-es, mert van nála jobb púder (It cosmetics - Bye bye pores), de ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Kaldi

2018. december 19.

Én szeretem, mert helyén tartja a korrektort a szemem alatt, a homlokom pedig kevésbé olajos, hogyha használom, de azért ezzel sem bírom ki egész nap, és felvitel után először kicsit ijesztően fehérnek tűnök, ami gondolom, hogy a HD púder velejárója, ezért lehet, hogy inkább valami mást próbálok ki, hogyha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

Lina14

2018. november 11.

Nagyon könnyed az arcon, nincs száraz, púderes kinézete, bőrszerű a hatása. nem okoz sem irritációt sem kiszáradást a bőrön, jól tudom vele fixálni az aapozóm, szépen lehet fölötte kontúrt, pirosítót és highlightert is eldolgozni. az egyetlen gondom vele hogy nem túl tartós az eredmény, ezért napközben le kell itatnom a felesleges olajat az arcomról.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Hidratálók: Caprylyl Glycol