Best of Beauty 2019

e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vassildi68, Módosítva: 2013. augusztus 6.

Bőrtípus:   Száraz

purpuratulips

2015. február 7.

Nem a legjobb pigment, nekem arany árnyalatban van meg. Azért vettem, mert szépen csillog, és leginkább szemhéjpúder fölé szerettem volna használni. Erre a célra teljesen megfelelt. Enyhe színe van, valóban nem pigmentre hajaz, de szerintem egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

nikike

2014. január 2.

Egy turkiz arnyalatban vettem meg. Jon hozza az az ecset, ami useless, mindegy, nem hasznaljuk. De, hogy a pigment sem eleg pigmentalt... Felkened, es elmegy a szine, pedig a kis tegelykeben nagyon szep, de hasznalat kozben teljesen megfakul. Biztos nem veszek tobb szint!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.