e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicia, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Lelőhely:   Müller, online

• a szempilla vég göndörít, és természetes fényt kölcsönöz
  • a szemöldök rész pedig fésült, határozott keretet ad az arcnak, egész nap

Biztonságos, gyengéd formula.

Kiszerelés: 2.5g

lexyweaver

2019. november 10.

Csak a szemöldök részét használom, nagyon jól fixál, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Csak a szemöldök részét használom, nagyon jól fixál, szeretem használni.

elve

2014. május 19.

Nem tudom miért van benne a nevében,hogy tápláló,szerintem nem az...szemöldök fixálásra szoktam használni,kicsit óvatosan kell bánnom vele,hogy ne legyen "kőkemény" a szemöldököm de az biztos,hogy nagyon jól fixál. A szempillaspirál részt ritkán használom,kipróbáltam sima spirál alá,nem javított de nem is rontott a helyzeten. Nekem szerintem elég sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

Dorka93

2014. február 18.

450 Ft Nagyon megvagyok elégedve vele remélem jó is lesz később.. Semmiben nem különbözik a 2 vég max a csomagoláson fel lett tüntetve, hogy ez szemöldök ez pedig szempilla.. de ugyanaz a lötyi van benne.. :) Szemöldökre vettem, átlátszó szempillaspirált olyan semminek tartom azért sosem voltam úgy oda.. meg valahogy azt tapasztalom a színezett szempillaspirálok sokkal jobbak mint az átlátszó unokatesójuk.. Legközelebb biztos rendelek még minimum 3 at! :))
Update: (1 hét használat) gyorsan fogy! Nincs különbség a 2 tubus között.. tartós! egyetlen hiba nekem tényleg vizes hatású egy picit..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

vrozi

2014. február 9.

Nekem teljesen jó ez a termék! 450Ft-ért vettem, kizárólag a szemöldökformázó rész érdekelt belőle, el sem olvastam, hogy a másik oldal másra jó. Bár legalább egy halvány sejtésem lehetett volna róla, hogy mégis mi a fenének kettéosztani egy terméket, ha mindkét végében ugyanaz van. :D Ehh, mindegy, végül is nem befolyásol semmit :)
Nekem nagyon jól fixálja a szemöldököm, finoman. Nem természetellenes, nem is látszik, hogy lenne rajta bármi. Ha megérintem, érzem, hogy van rajta fixáló, de egyáltalán nem durván kemény a felület. Nem mozdíthatatlanul tartósít, de ha az ember nem borzolgatja egész nap a szemöldökét idegességében például, akkor teljesen jó! :D Táplálást nem éreztem, de nem is vártam, engem nem kifejezetten érdekel ez a része. Aki táplálni akar, az használjon ricinus olajat a szempilláira, az legalább természetes is!
Nekem teljesen megérte, újra vásárolnám!

Update: mindennapos használat mellett sajnos nagyon gyorsan elfogy..:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Nekem teljesen megérte, újra vásárolnám!

Update: mindennapos használat mellett sajnos nagyon gyorsan elfogy..:/

csilluu95

2014. február 3.

Mindkét felét a szemöldökömre használom. Szépen megformázza és fixálja a szemöldököt akár egész napra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Camilla_B

2013. március 18.

Bármikor újra venném 395,- Ft-ért! Tökéletesen jó a szemöldök megformázására. Én szempillára nem használom, mivel mind a két végét szemöldökre teszem. Eszembe nem jutott még átlátszóval kikenni a pilláimat, hisz az nem is látszik, mert nekem nagyon rövid és gyér. Szemöldökre szuper ez a termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 18.

Harmony29

2013. február 13.

A szemöldök része nagyszerű, kis ceruzás igazítás után gyönyörűen elrendezi és fixálja a szálakat. A szempilla részéről nem nagyon tudok nyilatkozni mert azt mindig elfelejtem használni :D Na de 395Ft-ért a hülyének is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

kemenysepro

2013. február 6.

Én a szempillás részt is a szemöldökömre használtam el. Olyan különösebb táplálást nem figyeltem meg.
Amikor elkezdett csomósodni, kidobtam, de nem érzem hiányát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

Amikor elkezdett csomósodni, kidobtam, de nem érzem hiányát.

Szütyő Beauty blog

2012. november 11.

Pár napja tesztelem még csak, eddig vegyesek az érzelmeim. A szemöldökformázó része szerintem nagyon jó, klasszul helyreigazítja a szálakat miután ceruzával kiigazítottam a formáját. A szempilla része viszont nem tetszik. Most valami vagy az én termékemmel nem klappol vagy ennek ilyennek kell lennie, de a kefe sokkal kisebb ezen a részén mint a lyuk. (Ami azért fontos, mert így a "fölösleget" nem húzza le a keféről és használhatatlan, le kell törölgetni róla a felesleget, erre meg kinek van ideje minden alkalommal.) Adok neki most 3 csillagot, meglátjuk hosszú távon mit mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.