Eau Des Alpes

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fashionist, Módosítva: 2013. április 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Különleges ultrahidratáló komplexet (Hydralp) tartalmaz, melyet az Eau Des Alpes termékek részére svájci laboratóriumokban fejlesztettek ki, az eredeti növényi kivonatok és a tiszta, természetes alpesi forrásból származó víz kombinációjaként.

Fashionist

2013. március 30.

A Tescoban vásároltam, ha jól emlékszem 1000Ft-ért. Nagyon finom édes, vaníliás illata van. Ruhára fújva még jó ideig érződik az illata, ahhoz képest, hogy ez egy testpermet. Csak ajánlani tudom, szerintem ár-érték arányban nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

Antioxidánsok: Buddleja Davidii Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Saccharide Isomerate, Hexyldecanol