Eau Thermale Jonzac

Ár:   €10   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. január 18.

Ár:   €10
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Termálvízzel készült micellás víz, mely az érzékeny, dehidratált bőr napi tisztítására lett kifejlesztve.

Tvylvis

2016. február 19.

Véletlen felfedezés volt egy kiárusításon, de mivel a márka egyik krémje nagyon bejött, tettem ezzel is egy próbát. Én a micellás vizet a smink (elsősorban szemsmink) leszedésére használom, utána jöhet a rendes arctisztító. Ez a termék nagyon jól beválik erre. A szemfestéket nagyon jól leszedi, a vízálló spirállal azonban nehezen küzd meg. Mondjuk ezen a téren nem is vártam nagy teljesítményt, és ezt nem is ígéri a termék. Egyáltalán nem irritál, nem csíp, még akkor sem, ha belemegy a szemembe. A fél literes kiszerelés szerintem nagyon jó, sokáig elég volt. Ha véletlenül látom valahol újra, szívesen megveszem. Megérdemel egy ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid