eBay

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bubuanna, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   online külföldről

6 színű kontúrozó/korrektor paletta

bubuanna

2018. június 21.

Remek jó kis kontúr paletta, meg is lepődtem hogy milyen szépek a színei. Két szín összeállításban rendelhető, világosabb és sötétebb bőr típushoz. A sötétebbet választottam nyárra, pont jó, szerintem nagyjából az összeset ki fogom tudni használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 21.

Fényvédők: Titanium Dioxide, Titanium Dioxide
Színezékek: Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Carmine / CI 75470

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

A pomelo (viszonlyag édes, zöld grapefruit) gyümölcs kivonata. A CosIng szerint illatanyag, szövetösszehúzó és tonizáló összetevő.