eBay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jubileum, az összetevőket feltöltötte: Liliomrozsa, Módosítva: 2016. június 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fog- és szájápolók

Ebayen kapható párosával csomagolt fogfehérítő matrica az alsó és felső fogsor kifehérítésére, melyet 30 percig kell fennhagyni alkalmanként. Rendelhető 2 darabtól akár 28 darabos szettig is. 14 nap alatt 10 árnyalatot fehérít a fogakon.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Kata lizator

2023. október 13.

Már évek óta ezt használom. Nekem bevált. Szépen fehérít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 13.

Már évek óta ezt használom. Nekem bevált. Szépen fehérít.

d.anett89

2022. február 27.

Próbáltam,nem vált be. Sőt érzékennyé tette a fogaimat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 27.

Próbáltam,nem vált be. Sőt érzékennyé tette a fogaimat

Domini.ka

2021. április 16.

Nem dohányzom, nem kávézom, mégis sárgásak a fogaim. Ez SEM működötty mint a többi csodaszer sem.
Nagyon olcsón rendeltem, de nem érte meg az a sok műanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

Nagyon olcsón rendeltem, de nem érte meg az a sok műanyag.

vanoemi8

2019. június 12.

Nagy kedvenc, amint elkezd fogyni ebayről berendelem újra. Sosem használom el egyben a 28 darabos szettet (14db alsó+felső, így 28db)
Mindig csak 4-5öt használok el alkalmak előtti napokon, vagy ha kicsit megszíneződnének a fogaim a kávétól/vörösbortól, akkor esetleg egy 7-10 napos kúrát alkalmazok. Sosem csalódok benne, hozza amit kell. Talán az egyetlen hátránya a lemosása, mert kicsit ragaszkodó, de egyébként nekem 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

KeAdri

2019. február 28.

Nekem ez nem valt be igazan, viszont ebayrol szinten rendelheto a crest 3d white strips professional effects, ami valami elkepesztoen hatasos es fogorvosi rendelokben is adjak hazi fogfeheritesre csak persze sokkal dragabban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

ColdBlueSky

2018. szeptember 21.

Wishről rendeltem ingyenesen csak a szállítási költséget fizettem. Ma próbáltam ki vagy is éppen most.. remelem látványos lesz több próbálkozás után 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Akara

2017. július 9.

Nekem működik! Szépen fokozatosan fehérednek a fogaim. Mikor leszedem a tapaszt és a gélt az előírt 30 perc után, olyan fura, mart felülete van a fogamnak, nem egyenletes, de ez utána elmúlik, egységesedik a dolog. Az első 3 alkalommal fokozatosan érzékenyültek a fogaim, tényleg sajgott kicsit, aztán elkezdett elmúlni ez a hatás. Persze tudom, ideiglenesen meggyengíti a fogzománcot, szóval vigyázni kell a színes kajákkal (paradicsomszószok, áfonya, kávé, csoki stb.), illetve a kezelés után szükséges lesz valami jó fogkrém, pl. sensodyne, vagy valami, ami direkt erre van. Az íze.. hát... tipikus fogászati cucc íz, de egyszerűen nem kell leszopogatni a fogadról. Eleinte furcsa, mikor fent van, tényleg foszlik az anyaga, kimászik a gél, de aztán megszokja az ember a viselését és tök jól egyben marad a tapasz, bent marad a gél.
Összességében szerintem szuper, mert tényleg fehérít, talán a 10 árnyalat túlzó, szerintem az nem lesz meg, de 4-5 simán. Biztosan újraveszem, mert az itteni drogériákban ahasonló termékeket dupla áron láttam csak. Ez olyan 3000 Ft körül volt, 14 pár strip.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

blackcat00616

2017. április 20.

30 perc alatt annyit fehérített nekem, hogy megijedtem xD És ez egy alkalom volt :) Nehéz leszedni a maradék gélt, de úgyis fogat kell mosni utána. Engem nem zavart az íze, nem kellemes, de ez van. 3 csillag, mert sajog tőle a fogam :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Dollyka

2017. április 11.

Nem rossz, foleg fogfeheritos fogkremmel , altalaba mindig tovabb hagyom rajta mint 30 perc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Vitriol

2017. április 9.

Lehet, hogy én vagyok az egyetlen, akinek működik? Aliexpressről rendeltem, és már az első 30 perces tapasz 2 árnyalatot dobott a fogamon. Nem olvadt szét, közepesen borzasztó az íze. A fogkövet nagyon, de tényleg NAGYON duván kifehéríti. Nem csodálkoznék, ha UV fényben világítana... :)
Ha letöltem a 14 napot, jövök updatelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Ha letöltem a 14 napot, jövök updatelni!

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

A kozmetikumokban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt összetevő, ami segíti a vizes és az olajos összetevők összekeveredését.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.