Focallure

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: kalmaniki, az összetevőket feltöltötte: mymakeupcakes, Módosítva: 2018. augusztus 25.

Kategória:   Sminkek szájra

15 árnyalatban kapható folyékony ajakrúzs, matt finish-sel.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

viragszonja

2020. február 4.

Nagyon szép a színe, jó a textúra, hihetetlen tartós, az applikátorát imádom. Nekem az illatával nincs még gond.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

Szabina565

2020. január 23.

2 árnyalatát vettem, a képnél sötétebb mindkét árnyalat de ennek ellenére is tetszik. Vízálló és sokáig fent marad, evésnél egy kicsit kopik, de más folyékony rúzs is amit használok. Az applikátorát nehéz használni, de hozzá lehet szokni.
Dobozban érkezett, ami be volt csomagolva ezzel is biztosítva, hogy nem lesz baja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Megababa

2019. november 9.

Az àrnyalatokat nehéz jól eltalálni, de szerintem tartós, jó minőségű rúzs. Kb 4 àrnyalatom van még belőle, mindegyik tökéletes minőségű. Simàn bírja az egész napot, szép egyenletesen fed, vékonyan kell feltenni így sokàig eltart egy üvegcse. Szárítani szárít, de eddig még nem talàlkoztam olyan matt rúzzsal aminek nem lenne ilyen hàtrànya. Ha tudsz rà vigyàzni evés ivás közben, nem kell igazgatni sem. Reggel pár perccel felvitel előtt érdemes carmexxel alá hidratálni, így nem cserepesedik ki tőle a szàd nap végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

manobeka

2019. május 25.

8-as Old rose szín.Nekem is vegyes érzéseim vannak..van több Kínából származó matt rúzsom pl. a Pudaier, ami kifogástalan, még olcsósága ellenére is. Ez drágább fajta és valamiben jobb is. Amikor kicsavarom az aplikátoron szépen marad ott a rúzs. A színe valami fantasztikus a szín telítettsége is, még drága márkából sem láttam ilyen szépet! Egy kicsit mintha ragadós maradna, de ez lehet az aloe lipses ajakápolótól is. Atombiztos, ahol alá van alapozva, ott mintha oda lenne tetoválva és még micellás olajos lemosóval is nehéz lemosni. Nagyon vékony rétegben kell felvinni, maximálisan le kell húzni a felesleget a tubus száján. Nem tudom csak ezzel a színnel van-e ez, rendeltem még kettőt, majd elválik. Én nem bántam meg, aliexpressen olcsóbb, a szállítás minden részletéről kaptam emailben információt, ez dicséretes egy kínai cégtől.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 25.

Skadi

2019. április 18.

Vegyes érzelemeim vannak ezzel a rúzzsal kapcsolatban.
+ borzasztóan erősen pigmentált, egy réteg bőven elég
+ tényleg szuper tartós, csak hagyni kell rendesen megszáradni
+ nap végére is csak a szám belső részén kopik le, egyszer elég frissíteni, de azt sem nagyon muszáj ha nem találkozik túl sok zsíros falattal
+ nem szárítja a számat
+ babaolajjal, sőt még micellás vízzel is könnyen le tudtam szedni

- teljesen más színe van, mint a képeken, legalábbis annak, amit én rendeltem. Az "Old Rose" árnyalatot vettem, ami egy sötét-nude-rózsaszínes szín kéne, hogy legyen, helyette kaptam egy mély fukszia színű valamit, de a dobozon és a tubuson is az Old Rose név szerepel, valamit nagyon elphotoshopoltak a képeken.
- nagyon lassan szárad és rettentően ragad amíg nem szárad ki teljesen
- az applikátor használhatatlan
- az eleinte kellemes, kicsit csokis shake-re emlékeztető illat kibontás után pár héttel már inkább vegyszeres szag sajnos.

Összességében ennyi pénzért okés. Lehet megpróbálok belőle egy sokkal halványabb árnyalatot is, de a kedvencem nem lett, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

Vegyes érzelemeim vannak ezzel a rúzzsal kapcsolatban.
+ borzasztóan erősen pigmentált, egy réteg bőven elég
+ tényleg szuper tartós, csak hagyni kell rendesen megszáradni
+ nem szárítja a számat
+ babaolajjal, sőt még micellás vízzel is könnyen le tudtam szedni

- nagyon lassan szárad és rettentően ragad amíg nem szárad ki teljesen
- az applikátor használhatatlan

Egi

2018. november 18.

Nem jó az illata, a végeredményben húzza a számat.

ui: 1 hónap után mintha megromlott volna, keserűbb és rosszabb a szaga. Kidobtam :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Nem jó az illata, a végeredményben húzza a számat.

d.anett89

2018. november 8.

Volt ilyenem, de nekem nem volt tartós abszolut. Magát a Focallure-t szeretem, van amibe nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Rekka86

2018. szeptember 27.

Tartós és szép a színe. Viszont evésnél belülről elkezd kopni, a szám szélé viszont levakarhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Bergamo1

2018. július 26.

Végre egy matt rúzs, ami valameddig azért tart is! És még az élénk szín is (nekem a legélénkebb vörös van meg) Rólam az eddigi matt rúzsaim ivás-evés NÉLKÜL is leolvadtak-eltűntek-lemásztak 40 perc után maximum, ez viszont a helyén marad, a szín intenzitása nagyon sokáig változatlan. Nevetséges, hogy ez az eddigi legolcsóbb matt rúzsom. . Az én ajkaim alapjáraton nagyon szárazak, de ez nem tett további kárt bennük. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

pacsalia

2018. július 24.

Nem igazán tudom hova tenni ezt a sokak által kedvelt cuccot..... Nekem használhatatlan. Igénytelenül néz ki, és cserepesre/pirosra szárítja az ajkaim (aláhidratálással is) Kb.olyan mintha színezett tapétaragasztót kennék az ajkaimra és ez brutálmód húzná a száradás pillanatától a számat és környékét.
A "pozitívum" hogy szép színekben kapható és szinte levakarhatatlan. A 2 csillagot ezek miatt kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Antioxidánsok: BHT