eBay

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: love_cinderella, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   online külföldről

Pirosító, highlighter és kontúr paletta

simbenz

2018. április 30.

Megvettem, mert olcsó volt, és gondoltam hogy ezzel a sok színnel egy életre letudom a pirosító-vásárlást. Teljes csalódás, a színek nem mutattak olyan szépen felvíve, mint gondoltam, poroltak, némelyik még tört is. Erre mondják, hogy olcsó húsnak híg a leve. Elajándékoztam. Aki megkapta, nem panaszkodott. Nekem legalábbis...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

malvada

2017. február 26.

Az itteni vélemények alapján rendeltem meg, de sajnos jobbat vártam. Kezdjük ott, hogy szállítás alatt széttört a doboz, az egyik szín kiesett, és a rózsaszín por beborított mindent, sok időbe telt letakarítanom a dobozról és a többi színről. A maradék 9 színből olyan három van, amit használni fogok, a többi túl pink vagy túl narancssárga, baromi erős, közönséges színek, nincs az a nő, akin nem állna nevetségesen. Transzvesztita művészeknek viszont melegen ajánlom! Baromira porzik, még a szolidabb színeknél is le kell rázogatni a felesleget az ecsetről, különben könnyen úgy nézhetünk ki, mint akinek leégett az arca. Nem mondom, hogy felesleges pénzkidobás volt, de csoda ezúttal sem történt, pont annyit ér, amennyi az ára volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

BogyooTomoko

2016. június 6.

1200-ért rendeltem, első látásra beleszerettem a színek brutálisan pigmentáltak és élénkek, kicsit tulságosan is. a képen kicsit pasztelesebbek voltak a színek, mint amilyeneket amúgy is szeretek. inkább a naracsos árnyalatait használom, a pinkek túl erősek nekem ezért számomra azok nem használhatóak ezért a 4 csillag de aki szereti az erős pink árnyalatokat az imádni fogja. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

redakkrisztinaa

2016. május 20.

Tartós , pigmentált , jól kihasználható :) Mindenki megtalálja a számára megfelelő színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

Tánya88

2016. május 17.

Szerintem nagyon szuper paletta! Tényleg szépek a színei, nem ugyanannyira pigmentált mind, pl. a narancsokból nekem több kell, mint az élénk pinkből, de ez azt hiszem, elnézhető. A tartóssága kiváló, még délután is szépen fent van. Én 1200 Ft-ért szereztem be, szerintem elleszek vele még egy pár évig. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

gioia

2016. január 23.

Na, én is megtörtem és beszereztem olcsó pénzért ezt a palettát :) Egész használható, szép színek vannak benne és óvatosan kell használni, mert valóban eléggé pigmentált. Tetszik, hogy nagyjából matt, de tartósságban volna hova fejlődnie. Ennek ellenére az ár/érték aránya miatt 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

Anheszenamon

2015. december 25.

Ez a termék is Krémmániás zsákmány és nagyon szeretem. Nagyon pigmentáltak a színek, a sötétebb, élénkebb árnyalatokkal vigyázni is kell, mert könnyen bohóc arcot varázsolhatunk magunknak. Nagyon jól kihasználható paletta, bármilyen színű sminkhez illó pirosító megtalálható benne. Jó vétel volt, örülök, hogy megvásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 25.

dalmavarga

2015. december 20.

Iszonyúan pigmentáltak a színek, némelyik színnék ez már kicsit hátrány is, de abszolút kihasználható paletta, árban is kedvező, vannak benne matt és csillámos színek is így mindenki megtalálhatja a neki tetsző árnyalatot. Az én két személyes kedvencem az első és utolsó szín a palettából :) 5*-ot megérdemli!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

mnikc

2015. június 3.

Meg kapja előre a 4* -ot ma érkezett már extra pigmentált :) szép egyszerű csomagolással, kihasználható színekkel bár közel sem olyan mint a képen :D
A tartósságáról később frissítek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

A tartósságáról később frissítek :)

IgazZsuzsi

2015. május 27.

Pigmentált, olcsó, tartós, jól keverhető. Vigyázni kell vele, mert könnyen túlzásbe lehet esni. Nagyon jól kihasználható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Lanolin Oil, Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Lanolin Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: CI 77491, Manganese Violet / CI 77742

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.