eBay

Ár:   400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: christine92, az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2016. január 15.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

ktimea

2019. január 12.

Borzalmas, nem lehet leszedni mindig egészben és az ajkak belső részén nem is szárad meg és eltér a külső részétől a szín, szoktam vele próbálkozni hátha egyszer beválik, de eddig semmi

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

dory008

2018. június 10.

Azt hiszem a cherry árnyalat volt meg nekem, egy erős piros szín. Az ajkaim belső részén nem akart megszáradni, a fogamat viszont összefogta. Nagyobb mennyiség egyenletesen befogja ugyan az ajkakat, viszont a kopás borzalmas, mert igénytelen kinézetű, és még le se tudja törölni az ember lánya, mint egy normál rúzst, ha látja, hogy kopik... Két-háromszor próbálkoztam vele, hátha megszeretem, de nem így lett, és végül egy ívessel a kukában landolt.. Muszaj volt megvennem kipróbálni, mert minden ilyen hypeolt újdonságra vevő vagyok, viszont sokszor csak pénzkidobás lesz a vége, mint ezzel a cuccal is lett. Kislányok elszórakoztatására éppen jó lehet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

lixia168

2018. április 21.

Olcso kb 200-300ft. Kicsit nehez felvinni mert mar felvitel kozben szarad... plusz nehez a szint a tubus alapjan megitelni mert teljesen mas szine lesz a szajon.
1 probat megert de nem vennem ujra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

1 probat megert de nem vennem ujra.

Jelizz

2017. március 28.

Huhh hat olcso volt 200ft-300ft . Eleg erdekes zseles maszkszeruseg. Nehez felvinni folzos maradt a szam ... eleg furcsa nem fogom hasznalni... de ruzs alapnak jo lesz mert nehezen kopik 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

ErdelyiDiana

2017. február 28.

Az árát mindenképpen megéri! Nekem aránylag tartós is és ezek szerint rendben vannak az ajkaim mert nekem nem foltos. Tény, hogy felkenésnél nem szabad spórolni vele és a lehúzás nekem még mindig kicsit macera, lehet nem várok vele eleget. :) Tényleg fontos utána az ápolás, könnyen kiszárad a szám felkenés után. Abszolút elegedett vagyok vele, főleg ha a márka/ár színvonalán túl nem akarok többet tőle mint amit nyújtani tud.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

puszinyuszii

Korcsoport: < 18
2017. február 18.

Szerintem egyáltalán nem nehéz felvinni, viszont cserepes ajkaknál foltos lehet miután lekopott. Hamar lejön 1$t megért de nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 18.

Schliszi

2017. január 20.

1 $ -ért nagyon jó. Kopásnál sajnos foltos, de az első 2-3 órában szuper. Az ivást jól bírja, az evésnél azonban feladja a harcot. Felkenés előtt 1 órával beszoktam kenni ajakbalzsammal a számat és úgy nem szárítja egyáltalán. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

karina2001

2016. december 22.

Én Aliexpress-ről rendeltem az árnyalattal kicsit mellényúltam viszont ahoz képest,hogy 1 dollár körül volt egész jól bevált. Nagyon tartós viszont a cserepes ajkaknál foltos lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

bettina28

2016. december 17.

A felvitelt meg kell tanulni, szerintem elég nehéz szépen felvinni de szép, tartós, evést annyira azért nem bírja de egyébként órákig fent marad. A színek szerintem lehetnének azért erőteljesebbek is de ennyi pénzért 5 csillag. Ja, én 200 Ftért vettem, szerintem kínaikba, olcsó százasokba érdemes megnézni. Én is egy százasban bukkantam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

izabella73

2016. november 20.

Aliexpressről rendeltem cherry red árnyalatot,ami egy mályvás vöröses szín,kb 250ft volt.Kicsit gyakorolni kellett a felvitelét,de második- harmadik használatkor már könnyen ment.Kb 10 perc alatt száradt meg teljesen,egybe letudtam húzni.Elég jól megszinezi az ajkakat,5-6 órát tart,evést ivást is bírja de csúnyán,foltosan kopik.Viszont eddig ez az egyetlen tartós ajakszínező/rúzs ami nem szárította a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 20.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.