Ebelin

Ár:   479 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes körömlakk lemosó kiwi és mangó illattal, mely kiválóan alkalmas érzékeny köröm tisztításához is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Diamondbaby

2018. november 11.

Ebelin acetonmentes körömlakklemosó. Jó illatú, szépen le lehet vele mosni a körömlakkot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Repirton

2018. augusztus 14.

Egyedül a csillámos lakkal boldogul nehezebben, lemosás után pedig tényleg érezni a mangó illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

glau17

2018. július 4.

Eléggé erős az illata, de így se nyomja el teljesen az acetont. Teljesen rendben van amúgy, szépen leviszi a körömlakkot, sötétebb színeket, erősebbeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

draculina

2018. január 28.

Néhány körömlakkal meggyűlt a baja, de ugyanúgy szárít mint az acetonos lemosók, szóval nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

ShadeAnnie

2017. november 26.

Elfogyott a jól bevált Isana körömlakklemosó itthonról , gyorsan kellett valami és a DM-be betévedve ez volt a legolcsóbb ezért ezt vettem meg : D Maradéktalanul eltávolítja a lakkot , nyomokban van is egy kis gyümis illata . Összességében jó kis lemosó abszolút megérte :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Candy21

2017. november 10.

Nagyon jó körömlakk lemosó szépen lehozza azberősebb színű lakkot is az illata is finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

anna22

2017. október 19.

A rózsaszín tesóját használtam eddig, kétszer is újravettem és fogyóban volt. Óóóóó, rátaláltam a kedvencemre! Imádom a mangót. ♥ Isteni illata van - nyilván a körmön megszáradva - és hasonló erőkkel rendelkezik, mint a másik mentes tesókája. :) (Csak az illatban látok különbséget. Mondjuk az nem tetszik, hogy nem áttetsző az üveg, nemtom' mennyi van benne! Meg ránézésre az üveg kisebbnek tűnik, persze ez csak érzéki csalódás, de nem semmi. :D ) Lécci-lécci maradjon a kínálatban, ezt ne vonják vissza! *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Emiii

2017. szeptember 30.

Abszolút kedvenc. Nincs az a fejbevágós szaga, de azért illatfelhőről sem beszélhetünk :-)
A lakkot szépen leszedi, nem szárítja körülötte a bőrt, nem puhítja a körmöt. Nálam mindenképp újravevős, ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Calipso

2017. szeptember 2.

Sajnos fogyóban volt a körömlakklemosóm, ezért betévedtem egy DM-be. Megtetszett a csomagolása, illetve hogy illatosított, ezért gondoltam teszek vele egy próbát. :)
Az ára sem volt vészes, a hatékonysága pedig meglepő.
Nem maszatolja a lakkot, mint néhány társa, egy bordó lakkot is szépen sikerült vele lemosnom egy vattapamacs használatával.
Szóval hatékony és gazdaságos, bátran ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Az ára sem volt vészes, a hatékonysága pedig meglepő.
Szóval hatékony és gazdaságos, bátran ajánlom! :)

msvelvet

2017. augusztus 4.

Csak az illata miatt vettem meg, de abszolút felülmúlta a várakozásaimat! Nagyon könnyen oldja a lakkot, sokkal jobban mint az Ebelin sima aceton mentes lemosó. Szuper cucc, és nyomokban érezni a gyümölcs illatot is benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride