Ebelin

Ár:   229 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. július 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kíméletesen távolítja el a körömlakkot.

Kiraerika

2018. október 27.

Kicsi a flakon de megtévesztő. Sokkal intenzìvebb a hatása mint az egyéb lakklemosóknak. A szaga nem émelyítő, mint az új dinnyés társának. A hatásával elégedett vagyok, mégha egy kicsit szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Nicu

2018. október 26.

A sötétebb lakkokat kicsit nehezebben távolítja el, de cserébe nem szárítja szét a körmöm, a bőröm, és nem törik a körmöm. Finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

wildrose

2018. július 19.

Elfogadható illatú és kellően hatékony körömlakklemosó, de a bőrt erősen szárítja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

Csipetke

2018. július 18.

Gyorsan távolítja el a körömlakkot, még a csillámos lakkal is megküzdött elég gyorsan. Az illata s tetszik. Teszi a dolgát és nem kell belőle sok sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

Rita0126

2018. május 23.

Hamar eltávolítja a lakkot, és nem büdös. Az illata kézmosás után eltűnik ami nálam plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Amadea

2017. szeptember 28.

Azért ezt vettem, mert a hagyományos "rózsaszín" testvére éppen nem volt a dm-ben, plusz direkt utazó kiszerelést kerestem. Hamar eltávolítja a körömlakkot, de a bőrt rettenetesen szárítja, a többi eddig próbált Ebelin lemosónál ezt nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride