Ebelin

Ár:   599 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. június 3.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az innovatív összetételű, ápoló hatású komponenssel kiegészített Ebelin körömlakklemosó hidratálja a bőrt és megóvja a kiszáradástól. Gyengéden távolítja el a körömlakkot, kellemetlen, szúrós szag nélkül.

• Gyümölcsös-édes illattal
  • Innovatív pumpás adagolóval

Juccus82

2019. augusztus 29.

Gondoltam, kipróbálok 1 új terméket, hááát nagyon nem vált be. Iszonyat olajos, és a körömlakkot se szedi le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

csizi

2019. január 16.

Nekem ez az első lemosó, ami nem szárítja ki eszméletlenül a bőrömet. A sötét bordó lakkot is könnyedén leviszi, szerintem szuper!
Nem hittem benn, hogy létezik olyan lemosó ami nem szárít, de ez tényleg olyan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

JaneDoe

2018. szeptember 18.

Borzalmas!
Olajos állagának köszönhetően kézmosás után is a bőrön marad, lemoshatatlan és minden flakonról/zacskóról a festett feliratot eltávolítja elég csupán megérinteni, majd persze a kézről alig lehet lemosni a festéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Borzalmas!

laracroft

2018. szeptember 9.

Szerintem rettenetes. Nagy mennyiségű körömlakklemosóval átitatott vattakorongok tömkelegével kell nagyon sokáig dörzsölgetni a lakkot, hogy lejöjjön. Ez egy rossz lemosó, nagyon nehezen szedi le a legegyszerűbb lakkot is. Ráadásul engem ez az olajos állag is zavar, folyós, nem issza be a őr, összeken mindent. Nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Lunann

2018. június 21.

Először utaltam, mára megszoktam es szeretem. Teljesen mas állagú, mint a sima társa es a többi. Olajos, mintha a körömágy ápolóval kenegetnem a kormom, nagyon fura. Szerintem nem sok értelme van az olajos funkciónak, mert lemosas után ha egyből ujra lakkozni szeretnek, úgyis über zsirtalanito kézmosás jön...es akkor mar potya az olaj. Nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citronellol, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.